Sonda v noci na dnešek klesla k uměle vytvořenému kráteru a z jeho okolí odebrala vzorek. Podívejte se na fotky z finální fáze.
11. července 10:35
MDA Space
Společnost MDA Space postaví pro Kanadskou kosmickou agenturu radarovou zobrazovací družici. Kanadská vláda mezitím studuje možnosti satelitního systému nové generace.
Len taka pikoska, ktora mi udrela do oci, obrazovky su zamerne rozmazane…
:large
Dovod? GDPR to asi nebude a o vojensky projekt sa tiez nejedna. 🙂
Zajímavé. Důvod neznám, ale napadá mne třeba nějaká ochrana kvůli používanému softwaru, mohou tam být citlivá data, která by třeba mohli zneužít hackeři …