Ocenění

Náš portál se za svou existenci dočkal i několika ocenění v různých soutěžích či přehlídkách. Velmi si těchto ocenění vážíme a děkujeme porotcům, kteří náš portál ocenili. Jelikož je v mnoha přehlídkách důležitým faktorem také návštěvnost webu, patří dík i Vám, čtenářům. Jsme rádi, že se na náš portál rádi vracíte a že pomáháte vytvářet skvělé výsledky na poli návštěvnosti.

SCIAP 2014Název soutěže/ přehlídky: SCIAP 2015

Ocenění: 3. místo v kategorii Internet

Datum: 13. dubna 2016

Několik slov o soutěži / přehlídce: SCIAP (složenina ze slov Science Approach) je přehlídka projektů zaměřených na popularizaci vědy. Jejím organizátorem je Středisko společných činností Akademie věd České republiky. Popularizační projekty se podle svého zaměření dělí do kategorií: Expozice, Periodikum, Audio- či Audiovizuální pořad, Internet, Nový počin a Ostatní. V každé kategorii jsou oceněny tři projekty. Soutěžní přehlídka se koná každoročně – soutěž SCIAP 2015 byla již pátým ročníkem. Kromě ocenění portálu se ceny dočkal i seriál Kritické momenty kosmonautiky (třetí místo v kategorii Audio/Video/Film) i stejnojmenná kniha (druhé místo v kategorii Časopis/Publikace), které vznikly ve spolupráci s portálem Stream.cz.


SCIAP 2014Název soutěže/ přehlídky: SCIAP 2014

Ocenění: 2. místo v kategorii Internet

Datum: 1. dubna 2015

Několik slov o soutěži / přehlídce: SCIAP (složenina ze slov Science Approach) je přehlídka projektů zaměřených na popularizaci vědy. Jejím organizátorem je Středisko společných činností Akademie věd České republiky. Popularizační projekty se podle svého zaměření dělí do kategorií: Expozice, Periodikum, Audio- či Audiovizuální pořad, Internet, Nový počin a Ostatní. V každé kategorii jsou oceněny tři projekty. Soutěžní přehlídka se koná každoročně – soutěž SCIAP 2014 byla již čtvrtým ročníkem.


SCIAP 2014Název soutěže/ přehlídky: Academia film Olomouc 2014

Ocenění: Blog popularizující vědu

Datum: 19. dubna 2014

Několik slov o soutěži / přehlídce: Academia film Olomouc (zkráceně též AFO) je mezinárodní festival zaměřený na promítání filmů s tématikou popularizace vědy a techniky. Festival se snaží mapovat snímky ze všech vědeckých oborů – od přírodních, přes humanitární až po sociálně-vědní odbory. V jeho rámci se promítají domácí i zahraniční snímky, včetně děl z produkce BBC či Discovery. Festival se koná každoročně na půdě Univerzity Palackého v Olomouci. V roce 2014 se uskutečnil již jeho 49. ročník.

Ocenění, 2.5 out of 5 based on 13 ratings
(Visited 9 413 times, 11 visits today)
Kontaktujte autora článku - hlášení chyb a nepřesností, rady, či připomínky

Hlášení chyb a nepřesnostíClose