Třída astronautů 2017 (7 m./ 6 žen) bude slavnostně vyřazena v pátek 10. ledna v Johnsonově Centru v Houstonu. Dva z nich jsou kanaďané.
6. ledna 0:05
MDA Space
Společnost MDA Space postaví pro Kanadskou kosmickou agenturu radarovou zobrazovací družici. Kanadská vláda mezitím studuje možnosti satelitního systému nové generace.
Nebylo na mysli spíše slovo „zařazeni do oddílu astronautů“ namísto „vyřazeni“?
Jestliže určujícím slovem je třída – potom je vyřazení správně :).
Tak to jo; to moje generace, která nebyla na vojně, nezná 🙂 Dík za vysvětlení