Pokec s Kosmonautixem – září 2019

Poslední pátek v měsíci nemůže přinést nic jiného než tradiční Pokec s kosmonautixem. Jako obvykle se dnes v osm večer sejdeme u zhruba dvě hodiny dlouhého přátelského povídání, které bude vyplněno odpovídáním na Vaše dotazy. Budete to právě Vy, naši diváci, kdo určí, jak bude diskuse vypadat a kolem čeho se má točit. Jako obvykle platí, že na našich streamech panuje dobrá nálada a pohodová atmosféra – jako když se sejdou dobří kamarádi. Pokud tedy máte čas a chuť, začínáme už dnes v osm hodin večer.

Ze zkušeností z minulých dílů ještě chci upozornit, že odpovídáme pouze na dotazy, které nám diváci napíší do chatu na YouTube. Své otázky proto nepište do komentářů pod článkem, tam se k nim během přenosu nedostaneme. Díky za pochopení.

Zdroje obrázků:
https://pbs.twimg.com/media/EFapNVWU8AAnr8d.jpg:large
https://pbs.twimg.com/…format=jpg&name=4096×4096
https://www.nasa.gov/…/maf_20190917_cs1_es_join_sbs-34.jpg
https://i.stack.imgur.com/hWtbC.jpg

Print Friendly, PDF & Email

Kontaktujte autora: hlášení chyb, nepřesností, připomínky
Prosím čekejte...
Níže můžete zanechat svůj komentář.

9 komentářů ke článku “Pokec s Kosmonautixem – září 2019”

  1. Jirka Hadac napsal:

    Navazuju na otazky v pokecu. Zajimalo by me, jestli jsi tusil nebo miril pri zacatku zivych prenosu i na to, ze bys za par mesicu komentoval prvni pristani Falconu 9.

  2. PeterK napsal:

    Dusane, prosim aby ste v redakcii prebrali aktualny format Pokec s kosmonautixem, konkretne u tohto dielu to uz bolo dost rusive, ked na otazky odpovedal najprv Michal Vaclavik textom a potom ty slovom. Tym padom boli tvoje odpovede nezaujimave, kedze sme ich uz vedeli vopred 🙂
    V niektorych uvodoch si uvadzal, ze clenovia redakcie su v chatu na zodpovedanie otazok, ktore ty nestihas (co realne nie je ziadna, stihas vsetky), prip na doplnenie odpovedi – a ak by to bolo takto, podla mna to bude lepsie.

    dik

Zanechte komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit.