Štítek ‘Pokec s Kosmonautixem’

Pokec s kosmonautixem – Březen 2024

Další měsíc nezadržitelně mizí kdesi v dáli a zanechal nám tu po sobě opět celou řadu zajímavých kosmonautických zážitků. Než tedy březen roku 2024 definitivně uteče, čeká nás ještě jedna milá povinnost. Máme tu poslední pátek v měsíci a přichází tedy čas na již 62. vydání Pokecu s kosmonautixem. Opět se můžete těšit na živé vysílání, které potrvá přibližně dvě hodiny. O tématech, která se budou řešit, rozhodujete Vy, diváci přímého přenosu. Také tentokrát se totiž budeme bavit o tom, co napíšete do chatu. Vaše dotazy tedy aktivně rozhodují o podobě a směřování přenosu.

Pokec s kosmonautixem – Únor 2024

Únor je nejkratší měsíc roku a nese tak s sebou třeba výhodu, že na nový díl Pokecu s kosmonautixem není potřeba tak dlouho čekat. Právě dnes totiž nastává poslední pátek v měsíci a to znamená, že se od osmi hodin večer opět sejdeme (mimochodem už po jednašedesáté) u zhruba dvouhodinového přímého přenosu, který začne v osm hodin večer. O čem se bude diskutovat, záleží čistě na Vás, divácích. Pokec s kosmonautixem totiž stojí na dotazech, které napíšete do chatu a my se na ně následně snažíme co nejlépe odpovědět. Pokud tedy budete mít čas a chuť, rádi vás přivítáme u našeho vysílání.

Pokec s kosmonautixem – Leden 2024

Dnes jsem málem zapomněl na Pokec s kosmonautixem! Proto také tento článek vychází netradičně pozdě, ale snad se informace o již šedesátém díle našeho pořadu dostane ke všem zájemcům. Také dnes nás čeká zhruba dvouhodinový živý přenos, ve kterém právě Vy, diváci, svými dotazy do chatu rozhodujete o tom, co se bude probírat. Vzhledem ke zmíněnému zpoždění dnes nezačneme tradičně v osm večer, ale o půl hodiny později, tedy o půl deváté. Na všechny se moc těším a ještě jednou se omlouvám za zmatky!

Pokec s kosmonautixem – Prosinec 2023

Jelikož rok 2023 nezadržitelně sprintuje ke svému konci, znamená to, že se blíží také konec prosince – ostatně dnes máme poslední pátek tohoto měsíce. To znamená, že nás čeká již šedesátý díl našeho živě vysílaného pořadu Pokec s kosmonautixem, který začne opět v osm hodin večer. Vysílání, které potrvá obvyklé dvě hodiny, nemá pevně daný scénář. O tématech, která se budou probírat, rozhodujete Vy, naši diváci. Stačí totiž napsat dotaz, který Vás zajímá, do našeho chatu na YouTube. Pokud tedy budete mít čas a chuť, rádi Vás u našeho pořadu přivítáme.

Pokec s kosmonautixem – Listopad 2023

Další měsíc kolem nás prosvištěl neskutečnou rychlostí a opět nám pohled do kalendáře říká, že tu máme poslední pátek v měsíci. To znamená, že nás čeká již 59. díl tradičního seriálu Pokec s kosmonautixem. Klasicky v osm hodin večer začne přibližně dvouhodinový přímý přenos, o jehož obsahu budete rozhodovat Vy, diváci. Stačí, když do chatu na YouTube napíšete nějaký dotaz a my se jej pokusíme co možná nejlépe zodpovědět. Pokud tedy máte čas a chuť, moc rádi Vás přivítáme u našeho pohodového vysílání.

Pokec s kosmonautixem – Říjen 2023

Taky máte pocit, že říjen utekl nějak moc rychle? Člověk by řekl, že minulý pokec s kosmonautixem byl nedávno a přesto nám pohled do kalendáře jednoznačně říká, že tu máme opět poslední pátek v měsíci, takže je nejvyšší čas na další přátelské povídání o kosmonautice. Zhruba dvouhodinové vysílání, které začne na našem YouTube kanálu v osm hodin večer, se bude opět věnovat tématům, která vyberete Vy, diváci. v rámci tohoto pořadu totiž odpovídáme na dotazy, které napíšete do chatu. Pokud tedy máte čas a chuť, budeme moc rádi, když se zúčastníte – ať už budete klást otázky, nebo jen sledovat vysílání.

Pokec s kosmonautixem – Srpen 2023

Tempo, s jakým nám kosmonautika přináší stále další a další novinky, neklesá a tak se nemůžeme divit, že nám čas utíká tak rychle. Ke svému konci se chýlí nejen léto, ale máme tu i konec srpna. Jelikož máme dnes poslední pátek v měsíci, znamená to, že je nejvyšší čas na 56. díl našeho živě vysílaného pořadu Pokec s kosmonautixem. Také dnes začínáme tradičně v osm hodin večer a během přibližně dvouhodinového vysílání budeme odpovídat na Vaše dotazy, které napíšete do YouTube chatu. Pokud tedy máte čas a chuť, jste srdečně zváni na naše přátelské povídání v pohodové atmosféře o kosmonautických tématech, která vás zajímají.

Přidejte se k nám na společný pokec na Discordu!

Ať už jste čtenáři našeho webu, či diváci našich česky komentovaných přenosů, pravděpodobně víte o formátu, který na našem YouTube kanále vysíláme pravidelně poslední pátek v měsíci od osmi hodin večer. Řeč je samozřejmě o Pokecu s Kosmonautixem, kde můžete do chatu pokládat otázky, na které se následně moderátoři přenosu snaží odpovídat. Tento formát má výhodu v tom, že umožňuje přímou interakci mezi diváky a moderátory. Nyní jsme se ale rozhodli, že je na čase posunout se na další úroveň a tak již tuto sobotu, tedy 5. srpna, se na našem Discord serveru uskuteční vůbec první online setkání fanoušků společně s redakcí Kosmonautixu.

Pokec s kosmonautixem – Červenec 2023

Další měsíc míří ke svému konci a přináší nám s sebou svůj poslední pátek. To znamená, že je čas na pravidelný Pokec s kosmonautixem, který vysíláme v drtivé většině případů vždy v poslední pátek v měsíci od 20:00. I tentokrát Vás proto zvu na přibližně dvouhodinový přímý přenos, ve kterém se bude mluvit o tom, co zajímá Vás, čtenáře našeho webu a diváky našich videí. V průběhu celého přátelského povídání budou moci diváci psát své dotazy do chatu a my se na ně pokusíme co možná nejlépe odpovědět. Pokud tedy ještě váháte, co udělat s pátečním večerem, moc rádi bychom Vás pozvali ke sledování našeho pravidelného Pokecu.

Pokec s kosmonautixem – Červen 2023

Je vůbec možné, že je další měsíc pryč? člověk by to sice ani neřekl, ale máme tu poslední pátek v měsíci, takže přichází Pokec s kosmonautixem. V červnu se poslední pátek trefil na úplně poslední den v měsíci, takže budeme moci probrat opravdu vše, co se v tomto měsíci událo. A o čem konkrétně bude řeč? To je na Vás, divácích. Stejně jako u každého jiného Pokecu jste to právě Vy, kdo rozhoduje o probíraných tématech. Pokud tedy budete mít dnes večer čas, rádi Vás přivítáme u našeho přímého přenosu, který začíná jako obvykle v osm hodin večer.