Štítek ‘Pokec s Kosmonautixem’

Pokec s kosmonautixem – Leden 2023

Ani v novém roce 2023 neopustíme staré dobré tradice. A pokud něco funguje 4 roky, tak to už za tradici považovat můžeme. Pokec s kosmonautixem totiž poprvé vyšel v lednu 2019 a už tehdy se jednalo o poslední pátek v měsíci. Také dnes se proto od osmi hodin večer sejdeme u přímého přenosu, ke kterému jste samozřejmě všichni zváni – ba co víc, bez Vás by tento formát nemohl existovat. Podstatou Pokecu s kosmonautixem je totiž naše odpovídání na dotazy Vás, diváků. Pokud tedy máte nějaký dotaz ohledně kosmonautiky, nebo chodu našeho portálu, stačí jej napsat do chatu. Už se na vás všechny moc těšíme.

Pokec s kosmonautixem – Prosinec 2022

Ještě než dáme roku 2022 definitivní sbohem, je čas na některé věci, které jsme zatím nestihli. Jednou z nich je i Pokec s kosmonautixem, na který přišel čas právě dnes – je totiž poslední pátek v měsíci a to znamená jediné – od osmi hodin večer začne na našem YouTube kanálu zhruba dvouhodinové živé vysílání, ve kterém budete o tématech rozhodovat právě Vy, diváci. Stačí jen napsat svůj dotaz do chatu a pak jen čekat na odpověď. Pokud tedy máte čas a chuť, rádi vás u našeho posledního letošního živého vysílání přivítáme.

Pokec s kosmonautixem – listopad 2022

V listopadu se fanoušci kosmonautiky rozhodně nenudili. Uplynulé týdny (a hlavně poslední dny) nám přinesly celou řadu mimořádných zážitků. Myslím si tedy, že na tradičním Pokecu s kosmonautixem bude o čem hovořit. Máme tu totiž opět poslední pátek v měsíci a to znamená, že nebude chybět náš živě vysílaný pořad, ve kterém se snažíme co možná nejlépe odpovědět na Vaše dotazy týkající se kosmonautiky. Pokud tedy budete mít čas a chuť, můžete se k přidat – začínáme jako obyčejně v osm hodin večer na našem You Tube kanálu.

Pokec s kosmonautixem – Říjen 2022

Měsíc říjen si sice své největší trumfy nechává až na úplný závěr, ale i tak můžeme s klidným srdcem říct, že se toho za posledních pár týdnů událo opravdu hodně. Není tedy sebemenší důvod se obávat, že by v již 46. vydání Pokecu s kosmonautixem nebylo o čem hovořit. Pokud tedy budete mít dnes večer čas a chuť, rádi vás přivítáme u našeho přenosu, který potrvá jako obvykle zhruba dvě hodiny. Začínáme klasicky v osm hodin večer a o tom, co budeme řešit, rozhodujete Vy. Podstatou Pokecu s kosmonautixem je totiž odpovídání na dotazy, které diváci napíší do chatu. Už se na vás těšíme!

Pokec s kosmonautixem – Září 2022

Další měsíc utekl jako mávnutím kouzelného proutku a máme tu poslední pátek v měsíci. Ani tentokrát proto nepřerušíme tradici, kterou naši pravidelní čtenáři dobře znají. V osm hodin večer spustíme zhruba dvouhodinový přímý přenos, ve kterém budete o tématech rozhodovat Vy, diváci. Právě Vaše dotazy, které napíšete do YouTube chatu, budou rozhodovat o tom, co se bude v aktuálním vysílání probírat. Pokud tedy budete mít dnes večer čas a chuť, rádi vás u našeho 45. dílu Pokecu s kosmonautixem přivítáme.

Pokec s kosmonautixem – Srpen 2022

Ani jsme se nenadáli a dva měsíce prázdnin nezadržitelně spějí ke svému konci. Alespoň trochu zpříjemnit konec srpna si můžete už dnes v osm hodin večer. Je totiž poslední pátek v měsíci a tak nemůže chybět další (již 44.) díl našeho seriálu Pokec s kosmonautixem. Bude nás čekat přesně to, na co jste v tomto formátu zvyklí. Vy, jakožto diváci přenosu, svými dotazy napsanými do chatu rozhodnete o tom, co se bude řešit. My se budeme snažit na Vaše dotazy co možná nejlépe odpovědět. Jako obvykle nás čeká přibližně dvouhodinové povídání. Pokud tedy máte čas a chuť, rádi Vás v našem chatu uvítáme.

Pokec s kosmonautixem – červenec 2022

Letní prázdniny se lámou do své druhé poloviny a ani na konci července nebude chybět tradiční Pokec s kosmonautixem. Je tu totiž poslední pátek v měsíci, tedy tradiční termín pro náš živě vysílaný pořad. Jako obvykle začínáme v osm hodin večer a po další dvě hodiny se budeme snažit co možná nejlépe odpovědět na dotazy, které diváci napíší do chatu na YouTube. O tom, co se bude v Pokecu probírat, rozhodujete tedy právě Vy. Pokud tedy máte čas a chuť, velice rádi Vás přivítáme v našem přenosu.

Pokec s kosmonautixem – červen 2022

Skoro se až nechce věřit tomu, jak rychle čas letí. Ani jsme se nenadáli a další měsíc nezadržitelně spěje ke svému konci. To je vidět třeba i díky tomu, že tu máme již 42. díl Pokecu s kosmonautixem, který probíhá vždy v poslední pátek v daném měsíci. Opět nás čeká zhruba dvouhodinové odpovídání na dotazy, které do Youtube chatu napíšete právě Vy, diváci. Máte tak možnost zeptat se na cokoliv, co Vás zajímá kolem kosmonautiky či našeho webu. Tak jako tomu bývá obvykle, začneme i tentokrát v osm hodin večer.

Pokec s kosmonautixem – květen 2022

Člověk se ani nenaděje a další měsíc je pryč – máme tu opět poslední pátek v měsíci. Když se ale ohlédneme za událostmi, které nám uplynulé 4 týdny přinesly, je jasné, že se toho stalo opravdu hodně. Můžeme si tedy být jistí, že i ve 41. díle tradičního Pokecu s kosmonautixem bude o čem mluvit. Pokud tedy máte čas a chuť, srdečně Vás zveme ke sledování našeho živě vysílaného formátu, ve kterém po dobu zhruba dvou hodin odpovídáme na dotazy, které napíšete do chatu. Jste to tedy právě Vy, kdo rozhoduje o tématech. Začínáme jako obvykle v osm hodin večer.

Pokec s kosmonautixem – duben 2022

Měsíc utekl jako voda a opět tu máme poslední pátek v měsíci. To znamená, že nás čeká Pokec s kosmonautixem – tradiční živě vysílaný formát, v rámci kterého po dobu dvou hodin odpovídáme na dotazy diváků z chatu. Jiné to nebude ani dnes a jako obvykle začínáme v osm hodin večer. Pokud tedy máte čas a chuť, budeme rádi, když se k nám přidáte a v přátelské atmosféře budeme společně sledovat, kam nás diskuse zanese. Právě Vy, diváci, totiž rozhodujete o tématech, která budeme probírat.