Pokec s Kosmonautixem – leden 2019

Dámy a pánové, sliby se mají plnit nejen o Vánocích. Před několika měsíci jsme Vám slibovali, že až dojde k přesunu našich živě a česky komentovaných přenosů startů raket z YouTube na Mall.TV, spustíme nový pořad. Ten bude vycházet na YouTube a bude mít formu přímého přenosu. Jeho náplní bude přátelské virtuální setkání členů redakce našeho webu s Vámi, našimi čtenáři a diváky. Setkání bude trvat zhruba jednu až dvě hodiny a její náplní bude odpovídání na dotazy z chatu. Něco podobného už vlastně naši pravidelní diváci znají, protože podobný formát jsme už několikrát uskutečnili v rámci oslav narozenin našeho diskusního fóra.

Dlouho jsme přemýšleli o názvu, k vymýšlení jsme vyzvali i Vás, čtenáře. Nápadů se sešlo dost, ale vybrat z nich nejlepší možnost, nebylo snadné. Chtěli jsme, aby už sám název reflektoval uvolněnou atmosféru, kterou bychom na těchto přenosech chtěli mít. Chtěli jsme dát najevo, že by se mělo jednat o přátelské setkání lidí se stejným zájmem, kteří o něm chtějí diskutovat s ostatními. Nakonec jsme tedy vybrali název Pokec s Kosmonautixem. Jeho první díl nás čeká už dnes večer – začínáme v osm hodin večer. Pořad by měl být pravidelný – rádi bychom jej dělali vždy v poslední pátek v měsíci. Někdy nám do toho třeba něco vleze, ale o tom bychom Vás včas informovali. Ale už dost slov. Přijměte naše srdečné pozvání k virtuálnímu přátelskému setkání.

Zdroje obrázků:
https://forum.nasaspaceflight.com/…47095.0;attach=1537502;image
https://i.imgur.com/JwdXG2A.jpg
http://pluto.jhuapl.edu/Galleries/Featured-Images/pics/CA06_deconvolved.png
https://pbs.twimg.com/media/DwnklVpUUAEOKTe.jpg

Kontaktujte autora článku - hlášení chyb a nepřesností, rady, či připomínky
Prosím čekejte...
Níže můžete zanechat svůj komentář.

6 komentářů ke článku “Pokec s Kosmonautixem – leden 2019”

 1. pbpitko napsal:

  Už sa teším ! A myslím, že nie len ja !

 2. Tomáš napsal:

  Dufam ze budete mas webcameru aspon bude to osobnejsie ako ten pokec na narodky s obrazovkou

 3. Zdeněk napsal:

  Zdravím,
  už se moc těším na dnešní Pokec s Kosmonautixem. Jen bych poprosil o to, aby článek s vloženým videem vyšel o trošku dříve, aby byl delší čas na reakci potenciálních tazatelů.

  Dušane, jaký názor máty Vy?

  • Dušan Majer napsal:

   Hezký den,
   doufám, že se Vám bude povídání líbit. Článek by teoreticky mohl vyjít dříve, ale dnes to trochu nabourala nová fotka z Ultima Thule, kterou jsme chtěli vydat co nejdříve. Aby pak byl článek na nejvyšší pozici, vyšel článek s přenosem kolem čtvrté odpoledne, což je pořád zhruba čtyři hodiny před přenosem. Další díly už mají dané termíny (poslední pátek v měsíci) a články s videem mohou vyjít třeba v poledne, to bude osm hodin před přenosem, což si myslím, že je dostatečné.

Zanechte komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit.