ANKETA: Kolik u nás čtete článků?

Logo kosmonautix.cz

Prázdniny pomalu končí a s nimi by měla skončit i naše prázdninová anketa, ve které jsme se Vás ptali,zda si myslíte, zda se letos dočkáme startu těžkotonážní rakety Falcon Heavy. Shodou okolností se konec našeho hlasování kryje s vydáním zatím neoficiálních informací, které naznačují, že premiérový start sklouzne na duben 2017. V naší anketě by tedy měli pravdu ti, kteří hlasovali pro možnost „Ne“.

Ještě než se pustíme do vyhodnocení aktuální ankety, řekneme si pár slov o té, kterou jsme na našem blogu dnes rozběhli. Po letním odlehčeném tématu se vracíme k anketám, které nám mají prozradit cenné informace o chování našich čtenářů a tím pomoci ke zpětné vazbě mezi Vámi a naší redakcí. zajímalo by nás, kolik článků na našem blogu čtete – všechny (nebo skoro všechny), případně si vybíráte podle témat, nebo podle délky? A nebo k nám chodíte jen nepravidelně?

Budeme rádi, pokud v anketě zahlasujete. Zpětná vazba je pro nás hodně důležitá, protože na jejím základě Vám můžeme lépe vycházet vstříc – do budoucna tedy chystáme i další anketní otázky, které budou zaměřené na vaše chování na našem webu a s tím spojené preference. Ale teď už se pojďme podívat na výsledky ankety ohledně termínu startu Falconu Heavy. Anketa byla otevřená 2. července a skončila dnes, tedy 29. srpna. Celkem svůj hlas přidalo 864 čtenářů – všem děkujeme!

Výsledky ankety: „Odstartuje Falcon Heavy ještě letos?“

Výsledky ankety: „Odstartuje Falcon Heavy ještě letos?“
Zdroj: Autor

Když jsme zakládali anketu, tak se se startem Falconu Heavy počítalo letos v prosinci, což je měsíc, který je hodně náchylný ke skluzu do dalšího roku. Velmi nás potěšilo, že náš blog čtou především optimisté. Celých 61% hlasujících totiž věřilo, že se start stihne ještě v roce 2016. Jak ale ukazují nejbližší dny, stále více se zdá, že premiéra tohoto nosiče sklouzne na duben 2017, což znamená, že 336 hlasujících v naší anketě mělo správný odhad.

Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat všem, kteří v právě skončené anketě přidali svůj hlas. Budeme rádi, když budete hlasovat i v anketě aktuální. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a zakládáme si na ní.

Print Friendly, PDF & Email

Kontaktujte autora: hlášení chyb, nepřesností, připomínky
Prosím čekejte...
Níže můžete zanechat svůj komentář.

33 komentářů ke článku “ANKETA: Kolik u nás čtete článků?”

 1. Adhara napsal:

  Na novú anketovú otázku ťažko odpovedať. Priznám sa, že online čítam iba málo článkov z kombinácie nedostatku času, aj toho, že čítať z obrazovky mi je nepríjemné. Mnoho článkov, najmä tie o histórii, si ale ukladám „na horšie časy“, pekne si ich zalamujem, tlačím a dávam do väzby. Kým prídu na rad u mňa, poskytujem ich na prečítanie jednej dôchodkyni, ktorá je bez internetu.

 2. dolph1888 napsal:

  Vybírám si články, které mě zajímají. Což na zdejším webu je dobrých 80%. Některé z nich jsou přímo luxusní a mnoho z jejich obsahu jsem dosud neznal.

 3. Vojta napsal:

  Čtu všechno. Cestou do práce v MHD je to spolu s jinými weby velmi příjemné využití času a chytrého telefonu a mimo jiné i jeden z důvodů, proč do práce nejezdit autem.

 4. Ondra_99 napsal:

  Ja bych klidne navrhoval i anketu na tema zavedeni rozumneho mnozstvi reklamy. At z toho mate neaky prijem za tu sepr praci. (Ja bych byl pro)

 5. Jiří Brunner napsal:

  Jako důchodce, se zájmem o kosmonautiku od mládí, mám čas přečíst si vše. A navíc vám „vychovávám“ vnuka, vydržíte-li tak dlouho. V sedmi letech už poučuje matku.

 6. Zbyněk napsal:

  Kosmonautix znám jenom pár měsíců, ale hned od prvni návštěvy jsem tu i několikrát denně. Nějaké téma sice není můj šálek, přečtu ale vše. Seriál top5 byl vynikající. Skylab neuvěřitelný. Živé přenosy s českým komentářem, který je doplněný o tuny dalších informací…

  Dekuji

 7. Jakub napsal:

  z dubna bude srpen pak prosinec a k Marsu se nepoletí 🙂

 8. Cx napsal:

  Většinu nakonec přečtu, i když ty dlouhé čtu na mobilu během dne po kouskách. Dělám to tak hlavně z důvodu kvality obsahu na jiných serverech. Mám na mysli i jiných než těch o vědě a technice. I když mě tu článek třeba úplně nezaujme, tak se obsah většinou opírá o fakta a diskuse dává smysl. Je to tedy taková mentální očista.

 9. vh napsal:

  Ke svému hlasování: otevřu si všechny články, některé po pár větách zavřu,
  některé sice dočtu, ale nijak moc netleskám.
  Jenže: to, co přitahuje mě, není o nic lepší, pouze mě baví nejvíc tohle.
  K něčemu se vracím, něco si pamatuju, něco mě míjí. Ale každý den se jdu
  podívat na Kosmonautix. A to je, myslím, podstatné (aspoň pro mě).

 10. hixaxon napsal:

  Ještě bych ke svému hlasování rád přidal, že sice čtu téměř všechno, ale ne hned. Některé články/seriály mi čekají v záložkách i měsíc či dva, tři, než na ně dostanu „chuť“.

  A něco jsem úmyslně ještě stále nečetl. A to se na díl o A.C.Clarke a celý seriál nemůžu dočkat… v KNIŽNÍ podobě 😉 (pořád věřím, že to nějak půjde…).

 11. M_M napsal:

  No neřekl bych, že jsem vyloženě pesimista, když jsem nehlasoval jako 61% optimistů. Můžeme mě nazvat realistou? 😀

Zanechte komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit.