Falcon 9 v 6:26 SELČ odstartoval z floridské rampy 40 a potřetí použitý první stupeň přistál na mořské plošině. Horní stupeň provedl dva zážehy a družice se oddělila.
6. června 7:05
MDA Space
Společnost MDA Space postaví pro Kanadskou kosmickou agenturu radarovou zobrazovací družici. Kanadská vláda mezitím studuje možnosti satelitního systému nové generace.
Pouze taková poznámka dnes startoval Falcon 9 s družicí SXM – 8 ne SXM – 7.
Samozřejmě. Už je to opraveno 😉