Oslavte s námi jedenácté narozeniny našeho fóra

Víte co se stalo 23. října 2009 v 15:36 středoevropského letního času? Na celém světě to byla určitě celá řada věcí, ale pro nás bylo nejdůležitější, že v tu chvíli skončila automatická příprava souborů na našem hostingu. Na adrese vesmir.thos.cz vzniklo diskusní fórum, které v dalších týdnech a měsících navštěvovalo stále více a více lidí. Postupně kolem něj vznikla stabilní a silná komunita, fórum se přestěhovalo na snáze zapamatovatelnou adresu kosmonautix.cz a jeho uživatelů stále přibývalo. Postupem času se fórum stalo středobodem celého portálu kosmonautix. A i když dnes už není na jeho hlavní stránce, ale sídlí na subdoméně forum.kosmonautix.cz, stále má pro chod celého webu zásadní význam – vždyť autoři pro web kosmonautix se rekrutují právě z aktivních diskutujících na našem fóru. Komunita kolem našeho webu je naší nejsilnější stránkou. Budeme proto moc rádi, když si v pátek večer uděláte čas a zastavíte se na naší dvouhodinové oslavě.

A o čem ta oslava bude? Stejně jako v případě sedmýchosmých, devátýchdesátých narozenin půjde o živě vysílaný formát, který bude prakticky stejný jako Pokec s kosmonautixem. Ten samozřejmě příští týden (poslední pátek v měsíci) proběhne jako obvykle. Během zhruba dvou hodin budeme odpovídat na dotazy diváků v chatu na YouTube. Podoba pořadu je tedy čistě na Vás – Vy svými otázkami rozhodnete, o čem se bude mluvit – budou otázky věnované obecné kosmonautice jako je tomu u Pokeců, nebo se v rámci narozenin budete ptát spíše na otázky spojené s nejrůznějšími záležitostmi kolem chodu našeho portálu? To už je čistě na Vás.

Zdroje obrázků:
https://wildberriesbakery.files.wordpress.com/2020/02/img_3450.jpg

Print Friendly, PDF & Email

Kontaktujte autora: hlášení chyb, nepřesností, připomínky
Prosím čekejte...
Níže můžete zanechat svůj komentář.

8 komentářů ke článku “Oslavte s námi jedenácté narozeniny našeho fóra”

  1. Petr Hajek napsal:

    Vše nej k výročí ,hodně nadšení do dalších let. Děkuji za práci celé redakce.

  2. Mede napsal:

    Já nechci napsat žádný komentář, já chci jen poděkovat všem co propagují vědu a kosmonautiku jako Dr. J.Grigar, M.Halousek, tak celé redakci Kosmonautix a ElonX.

  3. Michal Václavík VIP napsal:

    Přeji vše nejlepší a ať se daří i v dalším roce.

Zanechte komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit.