Sovětská sonda, startující z orbitální platformy 70-088B, obletěla a fotografovala Měsíc i Zemi a 27.10. dopadla do Indického oceánu.
27. října 5.43
MDA Space
Společnost MDA Space postaví pro Kanadskou kosmickou agenturu radarovou zobrazovací družici. Kanadská vláda mezitím studuje možnosti satelitního systému nové generace.
Byla to loď Sojuz bez posádky a orbitálního úseku v rámci snahy dostat ruského kosmonauta alespoň na oblet Měsíce jako prvního. Nestihli to a po letu Apolla 8 to ztratilo smysl.
Díky za doplnění.