Podle oficiálního dokumentu by měl první modul stanice Gateway vynést Falcon Heavy.
1. května 23:55
Boeing
Společnost Boeing získala kontrakt v hodnotě až 2 miliard dolarů na stavbu dvou vojenských komunikačních družic nové generace pro americké vesmírné síly.
Jen na doplnění – výrobce PPE uváděl Falcon Heavy jako nosič už v roce 2019.
Koukam ze tam je prosinec 2022, takze v nejlepsim pripade nekdy v roce 2023.