Navzdory včerejšímu nadějnému pokroku se objevily fotografie ukazující, že hrot přístroje HP3 vylezl zpod povrchu. Důvod zatím neznáme.
27. října 16:56
Astrobotic
Společnost Astrobotic, která vyvíjí lunární přistávací moduly, se rozhodla nechat převzít společností Voyager Technologies, aby mohla rychle rozšířit své kapacity pro očekávané potřeby lunárního programu NASA a splnit tak předpokládané požadavky.
No, vzhledem k tomu že jim to vyskočilo za méně než půl hodiny, tak pomalu začnu věřit na červy v marťanských Dunách.
Nebo se jim mechanismus nějak poškodil a dává impuls opačným směrem.
Jestli oni se neprobourali Martanum do obyvaku… Tak ho vysoupli ven.