Prohlásil to bez bližších podrobností ředitel Egyptské vesmírné agentury Mohamed El-Qousy při návštěvě představitelů agentury UAE v Káhiře.
19. října 21:50
Vantor
Společnost Vantor si vybrala BAE Systems pro stavbu své nové generace družic pro zobrazování s vysokým rozlišením. Tato volba spojuje Vantor s bývalou divizí Ball Aerospace, která pomáhala vyvíjet satelity pro pozorování Země společnosti DigitalGlobe.
Rusove koukam rozdavaji letenky, slibili ted start i saudske arabii.
http://parabolicarc.com/2019/10/17/russia-signs-agreement-to-fly-saudi-astronaut-to-iss/
Díky za odkaz. Asi hledají náhradu za americké peníze, které sice ještě nějaký čas potečou, ale výhledově vyschnou.
Vidím to právě úplně stejně.