Po návratu do přístavu je převracený stupeň položen v blízkosti plošiny OCISLY a probíhá demontáž jeho částí. Zdroj
26. dubna 8:17
MDA Space
Společnost MDA Space postaví pro Kanadskou kosmickou agenturu radarovou zobrazovací družici. Kanadská vláda mezitím studuje možnosti satelitního systému nové generace.
Dobře zohybané trysky. Tedy nedobře, vypadá to, že zachrání tak polovinu motorů, jestli si to vůbec lajznou.
A trošku veselejší obrázek: 😉
https://www.af.mil/News/Photos/igphoto/2002118563/