Oficiální fotky Tesly pro Falcon Heavy

Ráno jedna neoficiální fotka, večer rovnou tři oficiální od Elona Muska i s pohledem na aerodynamické kryty.
22. prosince 21:19

Kontaktujte autora článku - hlášení chyb a nepřesností, rady, či připomínky
Prosím čekejte...
Níže můžete zanechat svůj komentář.

8 komentářů ke článku “Oficiální fotky Tesly pro Falcon Heavy”

 1. RiMr napsal:

  Kdyz se na to koukam, tak si porad musim pripominat, ze se to fakt deje. Ze cca nejsilnejsi raketa soucasnosti vynese pri testovacim letu auto majitele s oblibenym scifi romanem v palubni prihradce.
  Se zduvodnenim „proc? A proc ne?“ 🙂
  Jisteze to nekteri profousove co nemohou mimo obalku „vyzkum vesmiru je vazna vec a toto je urazka vedy“ nemohou prekousnout (hlavne se neusmat!), ale me se to libi. Proc? Proc ne?

  • Spytihněv napsal:

   Přesně. Ale věřím, že vážní přeměřovatelé přepon nad odvěsnami s výhradami vůči hanobení vědy jsou velmi minoritní 🙂 Elon nás prostě baví. Do toho FH samotný + třikrát přistání… no co chtít možná už v lednu více?

  • RobertR napsal:

   Tak hlavne je to skvely marketing. Bude sa o tom pisat a budu o tom hovorit ludia co nikdy nepricuchli k tesle alebo spacex. Keby to vynieslo nejaku studensku sondu alebo iny low cost projekt tak by sa o tom nepisalo takmer nikde, nie v mainstreamovych mediach.

  • Vojta napsal:

   Posadit na špici vědeckou sondu s cenou převyšující cenu rakety (v praxi to bývá několikanásobek), by u testovacího letu nebyl dobrý nápad. To by si obhájci čistoty vědy měli uvědomit. Proto tam raději posadí ojetinu. Když už balast, tak stylový. A nejde jen o reklamu na Teslu jako takovou, tohle by mohlo přitáhnout i nějaké zájemce o kosmonautiku z řad mladší generace, protože se o tom bude mluvit možná i víc než o přistávání prvního stupně F9.

 2. kuba napsal:

  Tak to bude první auto ve vesmíru a jediná automobilka která to dokázala.

Zanechte komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit.