Nejdříve na konci září odstartuje z Floridy Falcon 9 s družicí SES-11. Půjde o třetí misi, na které poletí již jednou použitý první stupeň (zřejmě z mise SpaceX CRS-10). Zdroj
4. srpna 20:31
MDA Space
Společnost MDA Space postaví pro Kanadskou kosmickou agenturu radarovou zobrazovací družici. Kanadská vláda mezitím studuje možnosti satelitního systému nové generace.
Podle toho, jak se do toho hrnou, tak by jim mohla SpaceX vyhradit jeden stupeň, a ten to odlétá pro ně všechno :-D. (Kromě toho muzeálního z SES-10)
To asi nie tie stupne budú v dosť biednom stave po lete na GTO ale pri Block 5 by to spraviť tak mohli 😀