Křest Kritických momentů kosmonautiky

Vážení čtenáři, jak už od nás víte, podařilo se nám ve spolupráci s portálem Stream.cz vydat knihu Kritické momenty kosmonautiky, která vychází z velmi oblíbeného seriálu, který pro náš portál sepsal Ondřej Šamárek. Dnes mám tu čest Vám oznámit, že se podařilo dojednat všechny detaily slavnostního křtu této knihy. Dovolte mi proto, abych Vás všechny jménem svým, i jménem Ondřeje Šamárka pozval na úterý 27. října od 19:00 do prostor pražské Štefánikovy hvězdárny. Asi nemusím moc zdůrazňovat, jak moc velkou radost z celé knihy máme a o jak velkou událost se jedná. Byli bychom proto velmi potěšeni, pokud byste našli čas a dorazili – moc rádi vás při téhle slavnostní a pro náš portál přelomové chvíli uvidíme.

Zdroje obrázků:
https://i.alza.cz/ImgW.ashx?fd=f10&cd=stream44

Print Friendly, PDF & Email

Kontaktujte autora: hlášení chyb, nepřesností, připomínky
Prosím čekejte...
Níže můžete zanechat svůj komentář.

17 komentářů ke článku “Křest Kritických momentů kosmonautiky”

 1. hvezda napsal:

  Dobrý den,
  mám otázku a doufám, že dostanu upřímnou odpověd:-)
  knížku bych ráda koupila svému manželovi, který má prostudované všechny weby a články o vesmíru, kosmounautice atd. Je možné nalézt informace, obsah, články z knížky někde online na internetu?jde mi o to, abychmu nekoupila knížku a on mi pak nevynadal, že už to vše ví z internetu.
  Děkuji

  • Ondřej Šamárek napsal:

   Dobrý den,
   kniha v zásadě vychází ze seriálu, který jsem psal pro tento web. V knize jsou ovšem některé detaily upřesněny, rozšířeny, a oproti seriálu zde na webu obsahuje kniha dvě kapitoly navíc.
   Myslím, že i pokud Váš manžel seriál přečetl zde, minimálně ty dvě kapitoly by jej měly zaujmout a Vás uchránit od případné nevole :-D.
   Navíc je to – alespoň dle mého názoru – docela reprezentativní publikace, která se graficky docela povedla a je v ní hodně krásných fotek.
   Možná Vám tady napíše komentář ještě někdo jiný, aby to nevypadalo jako samochvála, jiní lidé mohou mít na knihu zase odlišný názor…

 2. Franta Novák napsal:

  Určitě mě dnes čekejte. Bude tam možno knihu koupit nebo musím objednat jinak?

  Díky

 3. Miloš Šebela napsal:

  Důležitá toť informace o 900 vytištěných kusech, čekání na Vánoce by se nemuselo vyplatit, takže Alzabox dnes vydal důležitý balíček a já mám Vánoce o pár týdnů dřív 🙂
  Na křest příští knihy navrhuji hvězdárnu v Brně, ať si i druhá půlka republiky může zajít pro podpisy 😉

 4. Dušan Oravec napsal:

  Jedna z mála publikácií o ktorej som nemusel uvažovať či su ju kúpim alebo nie. Rozhodnutie bolo okamžité 🙂 … musím ju mať. Parádna práca, ďakujem.

 5. Petr Hájek napsal:

  Přeji aby křest vyšel ,kniha je parádní a klidně koupím další papírové vydání některého vašeho seriálu.
  Jen ze zvedavosti ,kolik se už prodalo a kolik ještě mate ,knihu jsem doporučil několika lidem se zajmem o techniku a kosmonautiku aby na ně zbylo.
  Děkuji za vaši práci.

 6. Adhara napsal:

  Škoda, že ste tak od ruky… 🙂 A škoda, že mám na jej čítanie tak málo času. Prakticky len cez víkendy. Ale poctivo napredujem…

Zanechte komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit.