V rámci přeměny nafukovacího modulu BEAM na sklad odstranil astronaut Randy Bresnik z jeho útrob tlakovací nádrže a další již zbytečné díly.
23. listopadu 9:14
MDA Space
Společnost MDA Space postaví pro Kanadskou kosmickou agenturu radarovou zobrazovací družici. Kanadská vláda mezitím studuje možnosti satelitního systému nové generace.
Čili, narozdíl od předchozích let bude modul BEAM trvale otevřen? Chápu to správně?
Nejsem si jistý, tuto informaci jsem nikde nenašel.