Prozatím platí, že rakety SuperHeavy s loděmi Starship startují pouze z texaské základny Starbase. Do budoucna by tam měly probíhat především vývojové a zkušební starty, zatímco ty operační se přestěhují na Floridu. Na východě USA plánuje SpaceX hned několik startovních ramp pro tyto rakety. Stejně jako v Texasu i zde mají rampy sloužit také sekundárnímu účelu – jejich obslužné věže budou zachytávat vracející se hardware. Před pár desítkami hodin byla na Floridě spatřena ramena chopsticks, u kterých se předpokládá, že budou použita na startovní rampě SLC-37 na Cape Canaveral Space Force Station, ze které dříve startovaly třeba rakety Delta IV.