Izraelský lander, který má na Měsíc odstartovat na Falconu 9 NET 13. února z Floridy, vyrazil včera na svou cestu z ILAerospace.
16. ledna 6:30
MDA Space
Společnost MDA Space postaví pro Kanadskou kosmickou agenturu radarovou zobrazovací družici. Kanadská vláda mezitím studuje možnosti satelitního systému nové generace.
Teď už tomu začínám věřit. Konečně se něco děje. Těch slov od malých společností v souvislosti s Měsícem jsme za poslední roky slyšeli skutečně dost a dost. Tak ať jim to vyjde 🙂