Nová kolekce propagačních předmětů je tu!

Když jsme začátkem července vydali článek informující o spuštění prodeje triček našeho webu s kosmonautickými motivy, zdůrazňovali jsme v něm, že jde zatím jen o zkušební provoz, během kterého se bude ladit celý proces. V rámci této první edice jste si objednali více než 150 triček, což nás velmi mile překvapilo. Bylo tedy možné otestovat všechny kroky a vše vyladit. Dnes proto spouštíme druhou edici, která už není testovací. Těšit se můžete nejen na některé oblíbené motivy, které znáte už z první várky (například velké logo kosmonautixu, Perseverance, či Ingenuity), ale čekají na Vás i motivy nové – ať už je to Dalekohled Jamese Webba, první spojená sestava Super Heavy / Starship, nebo obrázky spojené s historií kosmonautiky – raketoplány či Vostok. A pozor, jelikož jsme opustili testovací provoz, tak už nenabízíme pouze pánská trička.

Nenabízíme jen pánská trička, ale i trička dámská či dětská, nebo mikiny.

Nenabízíme jen pánská trička, ale i trička dámská či dětská, nebo mikiny.
Zdroj: https://www.triko-rokit.cz/

Drazí příznivci kosmonautiky! Děkujeme za vaši přízeň a trpělivost v testované fázi eshopu. Otestovali, nastavili a naučili jsme se, co jsme potřebovali a proto přelétaváme do ostrého provozu,“ říká Matúš Nemčík, který má výrobu těchto propagačních předmětů na starost a dodává: „Dovolte, abych vám představil novou kolekci triček Rokit. Motivy zobrazují historii, současnost a budoucnost kosmických letů. Náš sortiment se kromě pánských triček rozšířil i o dámská a dětská trička a přidali jsme i mikiny a grafiky.

Kompletní nabídku najdete jako minule na adrese https://www.triko-rokit.cz/ a věříme, že se Vám bude nová edice líbit. „Pozor! Objednávky je možné uskutečnit do 30. 9. 2021,“ upozorňuje Matúš Nemčík a dodává: „Následně se produkty potisknou sítotiskem a rozešlou k vám. Takový postup je nejen nejvýhodnější, ale přispěje i k plynulosti distribuce. Věříme, že se vám nová kolekce bude líbit a budeme rádi, když rozšíří vaše šatníky. Pojechali! Team Rokit.

Poster o velikosti A3 s motivem lodi Vostok .

Poster o velikosti A3 s motivem lodi Vostok .
Zdroj: https://www.triko-rokit.cz/

Print Friendly, PDF & Email

Kontaktujte autora: hlášení chyb, nepřesností, připomínky
Prosím čekejte...
Níže můžete zanechat svůj komentář.

12 komentářů ke článku “Nová kolekce propagačních předmětů je tu!”

  1. Honza Valecka napsal:

    Dobrý den, chápu, že černobílá grafika vypadá dobře, ale nešlo by udělat i nějaká barevná trika? Konkrétně mě zajímá Starship SN 20 + B4. Díky

  2. vreckam napsal:

    mno, ono tam vlastně skladem není nic … bude dotisk?

  3. tommy napsal:

    Dobrý den, krásné věci! Ale vidím dobře, že tričko s Ingenuity pouze v 1 velikosti? Opravdu nelze v XL?

Zanechte komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit.