Hlavní vědecký pracovník mise New Horizons by měl absolvovat suborbitální let.
14. října 20:36
AstroForge
Startup AstroForge, který se zabývá těžbou z asteroidů, dokončil montáž své nejnovější družice DeepSpace-2, která bude vypuštěna koncem tohoto roku. Startup přitom využil poznatky z neúspěšné mise v loňském roce.
To poletí jako soukromá osoba,tzn. zaplatí si to sám,nebo jako zaměstnanec NASA či JPL?
Podle momentálně dostupných informací by tam měl letět pracovně v rámci experimentu.