Jsme opět ve finále Křišťálové lupy – opět děkujeme!

Dámy a pánové, stejně jako téměř přesně před rokem, i dnes Vám chci prostřednictvím tohoto článku upřímně poděkovat za to, že navštěvujete náš web a že se k nám vracíte. Ohromně si vážíme Vaší přízně, radujeme se z čísel návštěvnosti, hodnocení i komentářů. Čas od času ale pocítíme Váš zájem i z míst, kde jej nečekáme. Dnes jsme se třeba dozvěděli, že jste náš web svými hlasy dostali do finálové fáze projektu Křišťálová lupa 2019 – Cena českého internetu. Za všechny hlasy, které nás dostaly do finále kategorie Zájmové weby Vám upřímně děkujeme.

Podobnou radost jste nám udělali i vloni a ve finále jsme se díky Vám umístili na překrásném osmém místě. Jak dopadneme letos? To nikdo neví, ale opět to bude záležet na Vás. Stejně jako vloni jsme během nominační fáze nikoho k hlasování nevyzývali. V obou ročnících jste nám tedy posílali nominační hlasy sami od sebe a to nás těší asi nejvíc. Vloni jsme si řekli, že když už jsme ve finále, tak tuhle šanci chytneme za pačesy a aktivně Vás požádáme o posílání finálových hlasů. Letos tomu nebude jinak.

Výsledky loňské ankety Křišťálová lupa 2018. Vaše hlasy nás dostaly na nádherné 8. místo v kategorii Zájmové Weby. Jak si povedeme v aktuálním ročníku, to záleží jen na Vás. Už teď Vám ale za nominaci upřímně děkujeme.

Výsledky loňské ankety Křišťálová lupa 2018. Vaše hlasy nás dostaly na nádherné 8. místo v kategorii Zájmové Weby. Jak si povedeme v aktuálním ročníku, to záleží jen na Vás. Už teď Vám ale za nominaci upřímně děkujeme.
Zdroj: https://kristalova.lupa.cz/

V pravém menu hned nahoře najdete až do konce hlasování banner Křišťálová lupa, na který stačí kliknout a systém Vás pošle na hlasovací stránku. V kategorii Zájmové weby už máte automaticky zaškrtnutý kosmonautix a samozřejmě můžete svůj hlas udělit i v jiných kategoriích podle vlastní chuti. Poté stačí Váš „hlasovací lístek“ jednoduše odeslat kliknutím na spodní tlačítko. Ještě předtím samozřejmě musíte vyplnit svůj mail (aby se omezila možnost opakovaného hlasování) a zaškrtnout tradiční políčko, že souhlasíte s pravidly a tak dále.

Ještě jednou bych chtěl jménem celé naší redakce upřímně poděkovat všem, kdo nám poslali nominační hlasy. Zároveň budeme moc rádi, když nám pošlete svůj hlas i ve finálové fázi. Účast ve finále považujeme za velký úspěch a i kdybychom skončili na posledním místě, budeme to považovat za výhru. Konkurence je totiž opravdu hodně silná. Výsledky budou zveřejněny 21. listopadu na slavnostním vyhlášení.

P.S. Závěrem bych chtěl ještě upřímně poděkovat Facebookové stránce Vědátor, která se vloni umístila o příčku nad námi. Její autoři letos vyzvali své fanoušky, aby své hlasy neposílali Vědátorovi, ale právě nám. Důvodem byl ušlechtilý záměr, aby se netříštily hlasy u projektů, které táhnou za jeden popularizační provaz. Ještě jednou mnohokrát děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email

Kontaktujte autora: hlášení chyb, nepřesností, připomínky
Prosím čekejte...
Níže můžete zanechat svůj komentář.

32 komentářů ke článku “Jsme opět ve finále Křišťálové lupy – opět děkujeme!”

 1. HM napsal:

  Vnořené video z mall.tv sice stále nefunguje, ale samozřejmě máte v dané kategorii také můj hlas.

 2. Cateye napsal:

  Tím nechci snižovat kvality Kosmonautix.cz, ale fráze: „není zač“, dostává v souvislosti s poděkováním za nominaci v jakési anketě Křišťálová lupa, úplně jiný význam…
  Jste prostě dobří i bez přihlouplých marketingových akcí, které jsou každému druhý den úplně ukradené 🙂

  • Dušan Majer Administrátor napsal:

   Jsme opravdu moc rádi, že nás čtenáři dostali do finále této ankety už druhý rok v řadě. Ohromně si toho vážíme.

   • Libor napsal:

    Víte proč vás tam čtenáři dostali?
    Protože Lupa už nikoho nezajímá. Lupa byla IN někdy před 5 lety.
    Dneska už v tom skoro nikdo nehlasuje.

   • Dušan Majer Administrátor napsal:

    Upřímně říkám, že je mi to jedno. Nikdy nebudeme hodnotit naše nominace v jakékoliv anketě podle toho, jak si kdo myslí, že je slavná, nebo kdy měla vrchol. To je pro nás absolutně nepodstatné. Ceníme si přízně čtenářů, kteří nás nominovali do finálové fáze a je nám upřímně jedno, co si kdo o anketě myslí. Nás by potěšila i nominace do finále venkovské soutěže, protože by to byla ukázka přízně čtenářů.

 3. TomášH napsal:

  Je to tam. 🙂

  Ďakujem za skvelý Web.

 4. Jaro Pudelka napsal:

  Akože ináč. Hlas som poslal a ďakujem.

 5. Pepa napsal:

  posláno a posdíleno :-)) v další kategorii doporučuji mapy.cz

 6. Štěpán Krňanský napsal:

  Hlas poslán.. ještě uženu kamarády a kolegy z práce 🙂

 7. Tarzan napsal:

  Blahopřeji k postupu do „finále“. Zahlasováno.

 8. Mafr napsal:

  Hlas samozřejmě máte. Za sobce bych uvítal k tomuto druhu článků ještě bonus z kosmonautiky. Díky za práci celé redakce!!!

 9. hansnasa napsal:

  Samozřejmě jsem vám dal hlas,vždyť mi děláte svou poctivou prací samou radost.Díky.

 10. Petr Hájek napsal:

  Odhlasováno ,děkuji za Vaši práci.

 11. Petr Groh napsal:

  Klik, klik a klik
  partě Kosmonautix dík!

 12. Spytihněv napsal:

  Zahlasovat pro kosmonautix je to nejmenší, co může udělat každý z nás, co tento web využívá a je s ním spokojen.

 13. Benga napsal:

  Máte to tam.. díky za Vaši práci!

 14. Vašek napsal:

  Hlas odeslán. Ať se daří nejen v anketě ale i na webu a v životě!

 15. Vlasta Liberácký napsal:

  Blahopřeji,,,Můj hlas odeslán..Žena a děti budou hlasovat večer..Pohlídám je…Díky za Vaši práci. Vlasta

Zanechte komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit.