Mise Eutelsat/Northrop Grumman MEV je prozatím plánovaná na 30. listopadu 10:26 UTC (11:26 v ČR) z kosmodromu Bajkonur. Družice vynese Proton-M/Briz-M.
11. září 13:00
USA
Bílý dům vydal výkonné nařízení, jehož cílem je sjednotit a urychlit vývoj kvantových technologií v USA, včetně vesmírných systémů, které by mohly umožnit navigaci, snímání a bezpečnou komunikaci nové generace.
Na starty z Bajkonuru jsem od loňského podzimu dost natěšený, tehdy mi přišlo, že dost stoupla kvalita animací, přenosů jako takových, a začalo se víc a víc informací publikovat a sdělovat. 🙂 takže sem moc zvědavý. A proton je fakt krásná raketa.