Kosmonautix vstupuje na Instagram

Popularizace je svérázný obor, který musí reagovat na aktuální vývoj techniky a možností informování. V současné době jsou velkým pomocníkem popularizátorů sociální sítě, díky kterým je možné dostat aktuální informace k širokému spektru čtenářů. Proto jejich služeb využíváme již dlouhé roky. Věřím, že nemalá část z Vás, kdo čtete tyto řádky, nás na některé síti sleduje. Máme profily na Facebooku i Twitteru – měli jsme jej i na Google+, ale ten již zmizel v propadlišti dějin. Za sociální síť se dá považovat i YouTube, ale ve světě existují i další sítě. V průběhu let se Instagram vypracoval na jednu z nejoblíbenějších sociálních sítí a proto jej nemůžeme ignorovat – můžeme díky němu oslovit nové čtenáře a ukázat jim krásy kosmonautiky.

Oficiální Instagram našeho webu v den spuštění - 2. 8. 2019.

Oficiální Instagram našeho webu v den spuštění – 2. 8. 2019.

Náš oficiální profil na Instagramu byl spuštěn právě dnes a můžete jej tedy hned začít sledovat. O jeho obsah se budou starat hned dva správci – Martin Gembec, který je také redaktorem našeho webu, a Vladimír Kordas, dlouhodobý fanoušek našeho webu, který se rozhodl přidat ruku k našemu společnému dílu. A na co se můžete těšit? To už prozrazuje Vladimír Kordas: „Budeme se snažit informovat o aktuálních událostech z kosmonautiky. Budeme také odkazovat na materiály z portálu kosmonautix a videotvorbu z Mall.TV. Díky Instagramu bude možné oslovit i mladší věkové generace, které mají zájem o kosmonautiku, ale zatím si k ní nenašly cestu.

Kosmonautix vstupuje na Instagram, 5.0 out of 5 based on 7 ratings
Pin It
(Visited 1 465 times, 1 visits today)
Kontaktujte autora článku - hlášení chyb a nepřesností, rady, či připomínky

Hlášení chyb a nepřesnostíClose

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (7 votes cast)
(Visited 1 465 times, 1 visits today)
Níže můžete zanechat svůj komentář.

Více se o tomto tématu dočtete zde »
(odkaz vede na příslušné vlákno diskuzního fóra www.kosmonautix.cz)


13 komentářů ke článku “Kosmonautix vstupuje na Instagram”

 1. Stanislav Valka napsal:

  Super že už jste taky na Instagram. Díky️

 2. Kamil napsal:

  Skvělé, ale naštěstí nemusím být všude, dvě tři sítě stačí.

 3. Lada napsal:

  Mám jen malou poznámku, je asi trochu mimo, ale nedá mi to. Nějak mi na Kosmonautixu chybí zmínka, že český fanda raket si může za sto korun českých zaplatit čtvrthodinový pobyt v lunárním modulu Apolla 11. Pravda, je to jen maketa, ale i tak je to NĚCO! A domluvíte se česky. K vidění a osahání je modul vystaven v Praze v Planetáriu ve Stromovce.
  Co myslíte, patří to také do propagace kosmonautiky?

 4. Jirka napsal:

  Žiješ pod kamenem, brácho. Všichni už dávno přešli z GeoCities na MySpace.

Zanechte komentář

You must be logged in to post a comment.