Do přístavu dorazila také loď GO Navigator s druhou polovinou krytu vylovenou z vody.
10. srpna 7:54
CST-100 Starliner
Bezpečnostní poradci NASA uvedli, že ačkoli agentura a Boeing nadále dosahují pokroku v řešení problémů s komerčním kosmickou lodí CST-100 Starliner, může trvat až rok, než bude znovu létat.
Možná naposledy. SpaceX má ve službě novou loď Ms. Chief, dvojče Ms. Tree :-).
Myslím, že se brzy dočkáme pokusů o zachycení obou polovin. 🙂
Ano, informoval jsem o tom ráno na našem fóru.
http://forum.kosmonautix.cz/viewtopic.php?f=97&t=2439&start=260#p103118