ArianeGroup zveřejnila povedené video na kterém je patrný záměr používat Ariane 6 s horním stupněm ICARUS k zásobování nové stanice Gateway a jiných misí k Měsíci.
11. června 0:41
MDA Space
Společnost MDA Space postaví pro Kanadskou kosmickou agenturu radarovou zobrazovací družici. Kanadská vláda mezitím studuje možnosti satelitního systému nové generace.
ATV se vrací ve vylepšené verzi, paráda. Svým způsobem je to logické, když sevisní modul budou tak jako tak vyrábět i pro Orion.
Také jsem si vzpomněl na staré, dobré ATV. 🙂