Na webu Roskosmosu by měl být přímý přenos ze startu Sojuzu 2-1a s družicemi Kanopus 5 a 6. Vysílání začne ve 3:00 SEČ – sedm minut před startem.
26. prosince 22:15
USA
Bílý dům vydal výkonné nařízení, jehož cílem je sjednotit a urychlit vývoj kvantových technologií v USA, včetně vesmírných systémů, které by mohly umožnit navigaci, snímání a bezpečnou komunikaci nové generace.
Přenos začne v 4:00, start 5:07 moskevského času.
Díky, termín v SEČ tam doplním.
Znatelné vylepšení přenosu . Animace doplněny záběry kamer z posledního stupně, takže je vidět realné odhození krytů, oddělení i vypuštění nákladu.
Palec hore pro Rosskosmos.