Právě bylo potvrzeno, že statický zážeh pro misi TESS byl úspěsný a start proběhne podle plánu 17. dubna z rampy LC-40.
11. dubna 21:20
U.S. Space Force
Americké vesmírné síly zahajují novou soutěž na dodávky antén pro mobilní ovládání družic, čímž formálně obnoví program, který zrušily poté, co opustily kontrakt se společností AeroVironment v hodnotě 1,7 miliardy dolarů a přešly na komerčnější strategii zadávání veřejných zakázek.
Úplně sám se zažehl. Inženýři zrovna svačili před nějakým testem… Úplně jako ten nebohej Amos.
Co vám vadí na této formulaci? Nadpis musí být krátký.
Angličtina mám pro český výraz ‚hnidopich‘ překlad ‚nitpicker‘ nebo ‚licepicker‘ tedy „sběrač hnid“ resp. „sberač vší“.
Jen taková zajímavost, ani nevím, proč mě to napadlo