Právě bylo potvrzeno, že statický zážeh pro misi TESS byl úspěsný a start proběhne podle plánu 17. dubna z rampy LC-40.
11. dubna 21:20
CST-100 Starliner
Bezpečnostní poradci NASA uvedli, že ačkoli agentura a Boeing nadále dosahují pokroku v řešení problémů s komerčním kosmickou lodí CST-100 Starliner, může trvat až rok, než bude znovu létat.
Úplně sám se zažehl. Inženýři zrovna svačili před nějakým testem… Úplně jako ten nebohej Amos.
Co vám vadí na této formulaci? Nadpis musí být krátký.
Angličtina mám pro český výraz ‚hnidopich‘ překlad ‚nitpicker‘ nebo ‚licepicker‘ tedy „sběrač hnid“ resp. „sberač vší“.
Jen taková zajímavost, ani nevím, proč mě to napadlo