Použitý první stupeň bez nohou dnes na Vandenbergově základně podstoupil statický zážeh. SpaceX se startem počítá 17. února.
11. února 21:31
MDA Space
Společnost MDA Space postaví pro Kanadskou kosmickou agenturu radarovou zobrazovací družici. Kanadská vláda mezitím studuje možnosti satelitního systému nové generace.
Stál si takhle na rampě a zničeho nic se sám zažehnul…
To víte, byl pro kosmonautiku zapálený. 😉
Doslova horel nedočkavosťou! 😉
Ale zápal mu dlouho nevydržel 🙂