Dnes se prvního zážehu Falconu Heavy nedočkáme. Byl zřejmě odložen na zítřek – šestihodinové okno se otevírá ve 22:00 našeho času.
15. ledna 10:49
MDA Space
Společnost MDA Space postaví pro Kanadskou kosmickou agenturu radarovou zobrazovací družici. Kanadská vláda mezitím studuje možnosti satelitního systému nové generace.
Start za půl roku a statický zážeh zítra 🙂
Ale vydržme, blíží se to.
„[zážeh] Flaconu Heavy“ Eau de Musk? 😀
Díky, opraveno!