Unikátní setkání fanoušků SpaceX

Jelikož moc dobře víme, že naše čtenáře velmi zajímají novinky kolem americké společnosti SpaceX, máme tu pro Vás informaci, která Vás jistě zaujme. Chystá se totiž neformální setkání fanoušků této společnosti, které se uskuteční mezi svátky ve Zlíně. Akce nese název Zlínské přistání a uskuteční se v úterý 27. prosince od 17:00 ve zlínském hotelu Baltaci Atrium (Plzeňská Restaurace) 651 Lešetín II. Na akci nebude žádná přednáška, ale určitě bude o čem mluvit. Vždyť tohle setkání proběhne jen pár dní po  plánovaném návratu Falconu 9 do služby (ten je zatím plánován na 16. prosince). Zlín je navíc velmi blízko i pro fanoušky SpaceX ze Slovenska.

O dobrou náladu ani zajímavé debaty jistě nebude nouze – akce se navíc zúčastní i jediný Čech, který ve SpaceX pracuje – David Pavlík. Jestli tedy máte SpaceX rádi a budete mít mezi svátky čas a chuť, určitě zvažte návštěvu Zlína. Věřím, že nebudete litovat. Pokud byste se chtěli této mimořádné akce zúčastnit, stačí se zdarma zaregistrovat na portálu Eventbrite. Ale neotálejte moc dlouho. Prostory restaurace nejsou nafukovací a míst je tedy jen omezený počet.

Zdroje informací:
https://www.eventbrite.com/
https://www.facebook.com/

Zdroje obrázků:
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/…64f22217dc798639e9496f4458ff96f1&oe=58F87853

Unikátní setkání fanoušků SpaceX, 2.4 out of 5 based on 20 ratings
Pin It
(Visited 1 647 times, 1 visits today)
Kontaktujte autora článku - hlášení chyb a nepřesností, rady, či připomínky

Hlášení chyb a nepřesnostíClose

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.4/5 (20 votes cast)
(Visited 1 647 times, 1 visits today)
Níže můžete zanechat svůj komentář.

Více se o tomto tématu dočtete zde »
(odkaz vede na příslušné vlákno diskuzního fóra www.kosmonautix.cz)


9 komentářů ke článku “Unikátní setkání fanoušků SpaceX”

 1. RiMr napsal:

  “po plánovaném návratu Falconu 9 do služby (ten je zatím plánován na 1. prosince)”

  …kurňa tak to jsme prošvihli – a všichni!!! 😀

 2. Štěpán napsal:

  A kdy to bude ca končit? Jídlo a ubytování se platí?

  • Dušan Majer napsal:

   Každý si hradí vše sám podle toho co bude chtít. Kdo se bude chtít ubytovat, zaplatí si ubytování, kdo ne, může jet po ukončení domů. Stejně tak běžná útrata – jídlo a pití si každý hradí sám. A akce bude končit tehdy, až se účastníci rozjedou domů, půjdou spát, nebo až personál řekne, že jde domů – konec je tedy individuální.

   • Raton napsal:

    Vyborny napad ako vylepsit vztahy v mladej CZ/SK, a generacne zmiesanej komunite. Ak budete potrebovat s niecim pomoct, pred eventom, rad prilozim rukubk dielu. Uz sa tesim na stretnutie. To budu rozhovory!

 3. Přemek napsal:

  Out of topic: Jak bychom si měli vyložil včerejší příspěvek na http://www.spacex.com/news/2016/09/01/anomaly-updates, kde píší, že se Falcon Iridium-1 vrátí do služby na začátku ledna? 16. prosince je plánováno vynést 10 satelitů Iridium (Iridium-1 až Iridium-10). Vypadá to, že tu bude menší odklad.

 4. Roman Pospíšil napsal:

  Dobrý den, chci se zeptat zda se náhodou neuvolnilo místo, protože mě se uvolnilo odpoledne a rád bych se přidal kdyby to bylo možné.

Zanechte komentář