Na knihu Vesmírné osudy máme čtvrtinu prostředků

Na knihu Vesmírné osudy z klávesnic Lukáše Houšky a Ondřeje Šamárka, se již na portálu Knižní startér podařilo vybrat skoro 110 000 korun! Děkujeme všem dárcům, ale pro vydání knihy je potřeba získat ještě velký objem peněz – momentálně jsme na čtvrtině potřebných prostředků. Pokud Vás kniha zaujala a chtěli byste pomoci její realizaci, máte jedinečnou možnost – projekt poběží ještě tři měsíce a pokud se částka nevybere, peníze se všem dárcům vrátí. My ale věříme, že se knihu i s Vaší pomocí podaří vydat.

Za Váš finanční dar navíc dostanete i odměnu, kterou si vyberete. Namátkou záložku s podpisy za 50 korun, plakát za 200 Kč, knihu s podpisy za 1 199 korun, Dva speciální lístky do plzeňského 3D planetária za 1 500 korun a další zajímavé ceny.

Vesmírné osudy jsou knihou, která tématicky vychází z našeho úspěšného seriálu, který po dlouhé měsíce vycházel na našem portálu. Jelikož měl seriál mezi čtenáři velký úspěch, rozhodli jsme se pokusit o jeho vydání v knižní podobě. Volba padla na portál Knižní startér, který svým zaměřením připomíná tzv. crowdfundingové projekty jako je kickstarter, hithit, nebo český startovač.

Na knihu Vesmírné osudy máme čtvrtinu prostředků, 2.7 out of 5 based on 10 ratings
Pin It
(Visited 1 041 times, 1 visits today)
Kontaktujte autora článku - hlášení chyb a nepřesností, rady, či připomínky

Hlášení chyb a nepřesnostíClose

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.7/5 (10 votes cast)
(Visited 1 041 times, 1 visits today)
Níže můžete zanechat svůj komentář.

Více se o tomto tématu dočtete zde »
(odkaz vede na příslušné vlákno diskuzního fóra www.kosmonautix.cz)


14 komentářů ke článku “Na knihu Vesmírné osudy máme čtvrtinu prostředků”

 1. zvejkal napsal:

  No … Ja uz som vycerpal svojich kamaratov. Snad sa este niekoho oslovim.

 2. Pospíšil napsal:

  Škoda, že nikdo z Kosmonautix nevyužil příležitost propagovat knihu a motivovat k příspěvku cca 80 účastníků Kosmos-News Party v Pardubicích během právě proběhlého víkendu. Určitě by se někdo z přítomných “chytil” a rád si knihu tímto způsobem předobjednal.
  Ne všichni příznivci a fanoušci kosmonautiky (hlavně ti dříve narození) v ČR a SR využívají intenzivně internet a/nebo navštěvují tento portál.

 3. PG napsal:

  Jestli to dobře chápu, je problém v chybějících penězích na výrobu jednoho nákladu knih – tj. je třeba zaplatit tiskárně hned a není hotovost.
  Tímto způsobem si tedy může člověk knihu předplatit a doufat, že bude nakonec vytištěna, pokud počet takových lidí při definované ceně dosáhne hranice ziskovosti podniku . Když z toho sejde, peníze se vrátí zpět.

 4. Brigadnik napsal:

  A kde je link na ten crowdfundingovy web? Dneska jsou lidi strašně líní neco hledat, sorry 🙂

 5. Miloš Šebela napsal:

  Na Streamu Vám to asi nedovolí propagovat, že? Po výplatě si ještě přiobjednám třeba plákát, ale to je pořád málo 🙂

 6. Adhara napsal:

  Škoda, že tie startery nefungujú tak, že ak sa vyzbiera menej peňazí než je cieľ, zorganizuje sa niečo za menej peňazí. Aj zatiaľ vybraná čiastka je pekný peniaz, na Slovensku by sa s tým dal bez problémov spraviť náklad v rádoch stoviek kusov – i keď farebné obrázky tlač takýchto kníh asi predražujú…

  • Ondřej Šamárek napsal:

   Nevězí to jen v barevných obrázcích (ty tam chceme samozřejmě také). Docela dost se prodraží i pevná vazba a hlavně se bohužel po ekonomické stránce proti nám obrací to, že jsem děsně ukecaný. Momentálně má kniha rozsah cca 800-900 normostran, což se odrazí na ceně tisku, korektur, sazby atd. Tam je skrytá ta největší částka.

Zanechte komentář

You must be logged in to post a comment.