Přejeme Vám krásné Vánoce

Vážení čtenáři, dovolte mi, abych Vám jménem celého týmu redaktorů z blogu kosmonautix.cz popřál co možná nejklidnější prožití Vánoc. V tento slavnostní den bychom chtěli poděkovat všem, kdo naše články čtou. Vy, čtenáři jste pro náš blog velmi důležití – už jen kvůli tomu, že bez Vás bychom neměli články pro koho psát. Stejně tak si Vážíme všech Vašich komentářů, ve kterých velmi často rozšíříte, či jinak zajímavě doplníte obsah článku. I když se to spoustě lidem nezdá, tak čtenáři spoluvytvářejí náš blog. Děkujeme Vám za tuto symbiózu a doufáme, že Štědrý den i další dny prožijete nejlépe, jak je to jen možné.

A mimochodem, pokud jste pod stromečkem našli něco, co souvisí s kosmonautikou, můžete se pochlubit v komentářích.

Krásné Vánoce všem čtenářům našeho blogu

Krásné Vánoce všem čtenářům našeho blogu
Koláž: Autor

Zdroje obrázků:
http://blog.nameastarlive.com/wp-content/uploads/ISS_expedition_30_xmas.jpg

Print Friendly, PDF & Email

Kontaktujte autora: hlášení chyb, nepřesností, připomínky
Prosím čekejte...
Níže můžete zanechat svůj komentář.

31 komentářů ke článku “Přejeme Vám krásné Vánoce”

 1. Tomáš napsal:

  Krásný, teď již téměř povánoční čas a šťastný nový rok celé redakci!

  PS: Jsem taky jeden z těch, který našel pod stromečkem Kritické momenty kosmonautiky a jsem nadšen 🙂

 2. Steve napsal:

  Dodatečně krásné a poklidné vánoční svátky panu D.Majerovi a jeho skvělému týmu a mnoho zdraví, štěstí a tvůrčích nápadů do Nového roku 2016 ! Ať se Vám všem daří v osobním i v profesním životě.

  čtenář Štefan

 3. Ondřej Šamárek Redakce napsal:

  S křížkem po funuse, ale přesto – radostné prožití vánočních svátků a vstup do roku 2016 nejlépe prostřednictvím té pravé nohy! 😉

  Co se týká dárků, Ježíšek byl až příliš velkorysý. Pod stromkem mi mimo jiné přistály vytoužené tituly jako „Go, Flight!, The Unsung Heroes of Mission Control 1965-1992“ (na tu jsem hodně zvědav, mimochodem předmluvu naspal John Aaron – pro nezasvěcené: SCE to AUX! :-D), dvojka komplementárních knížek „Rocket Ranch: The Nuts and Bolts of the Apollo Moon Program at KSC“ a „Countdown to a Moon Launch: Preparing Apollo for Its Historic Journey“, Evansova „Partnership in Space“ (do kompletace série mi zbývá už jen jeden svazek), klasika „The First Soviet Cosmonaut Team“, vynikající superpodrobná záležitost „The First Men on the Moon“ a konečně ve fyzické podobě autobiografie Ala Wordena „Falling to Earth“.
  Ten nejhezčí vánoční dárek jsem ale díky Dugimu a Streamu dostal už v září!
  Díky, Ježíšku!

 4. Filip napsal:

  Taky se přidám s přáním pěkných svátků a mnoha spokojených čtenářů v příštím roce.

  A k těm dárkům…Ježíšek nezklamal a přinesl nám všem dobře známou knížku se shuttlem na deskách 🙂

 5. roman hronza napsal:

  Přeji Vám příjemné prožití Vánočních svátků a šťastný nový rok 2016. V kosmonautice se dějí úžasné věci. Naposledy 22.12.2015 při „Stupňo-vratu“ Falcona :-).
  Děkuji za práci, kterou odvádíte.

 6. Jaro Pudelka napsal:

  Prajem celému kolektívu a aj nám všetkým pokojné vianoce a v Novom roku zdravie, štastie a ostré pero. Chcem vám tiež poďakovať za vašu úžasnú celoročnú prácu. Tento web je úplnou oázou profesionality a konštruktívneho prístupu a to aj na strane nás čitateľov. Pre mňa je to v dnešnej dobe niečo neskutočné.

 7. Evžen111 napsal:

  Všem borcům z redakce Kosmonautix.cz si dovolím z celého srdce přát klidné a radostné Vánoční svátky!

  Zároveň vám všem chci poděkovat za parádní práci kterou pro nás čtenáře každý den děláte! Vaší práce si nesmírně vážím a jsem za ni vděčný. je to neskutečná porce čtení a pokoukání.

  Díky za vše a hodně štěstí!
  Evžen 111

 8. Pedro napsal:

  Též se připojím s přáním všeho nejlepšího.

  Ježíšek nezklamal a největší radost mi letos přinesl v podobě knihy Ondřeje Šamárka i s věnováním.

  Dekuju ti Ježíšku, že jsi mi dal kosmonautix.cz a celý skvělý tým lidí, kteří za ním stojí. Do roku 2016 ti přeji mnoho krásných a poutavych témat, autorům hodně kofeinu či jiných dobrot a hlavně chuti pokračovat v tomto nádherném projektu, který jak věřím má přes sebou ještě mnoho velkého.

  Na závěr si dovolím malou reklamu. Včera mi Ježíšek s předstihem přinesl ebook a to knihu jménem Elon Musk. Po přečtení úvodu jsem se prakticky izoloval od zbytku pozemské civilizace a na cca 24 hodin se přesunul do MuskLandu. Dovolím si Vám všem, nadšencům kosmonautiky tuto knihu vřele doporučit. Přečetl jsem ji jedním dechem a už teď vím, že se k ní brzy vrátím.

  Takže hodně zdraví, lásky, štěstí a úspěchu v osobním i pracovním životě přeje všem

  Pedro

  • Dušan Majer Administrátor napsal:

   Velice Vám děkujeme za přání. Budeme se i nadále snažit informovat o zajímavých momentech, dokonce mohu naznačit, že chystáme jeden nepravidelný seriál, který by mohl být čtenářům dokonce užitečný. Ale zatím nechci nic prozrazovat.
   Těší nás, že Váš Ježíšek vybral zrovna knihu Kritické momenty kosmonautiky. A ke knize o Muskovi – pokud všechno půjde správně, mohla by na našem webu vyjít její recenze.

   • Pedro napsal:

    Tak na recenzi jsem rozhodně velmi zvědavý. Líbí se mi, že je to opravdu o Elonovi a ne jen o spacex faktem je, že jsem díky té knize prošvihl i událost s pristanim prvního stupně rakety Falcon.

    Jeho životní příběh je opravdu naprosto neuvěřitelný a i takový velikán jako Steve Jobs je v mých očích proti němu žabař. Paradox je, že mi kniha pomohla pochopit spoustu pro mě dříve nepochopitelných situací, které jsem sám zažil ve svém životě. Opravdu mě to zasáhlo více, než bych si ještě včera pomyslel.

   • Dušan Majer Administrátor napsal:

    To je jen dobře (tedy až na to, že jste propásl přistání 🙂 )

  • Ondřej Šamárek Redakce napsal:

   Je pro mě pocta, pokud jsou KMK zdrojem radosti pod stromkem! 😉

 9. Spytihněv napsal:

  Krásné vánoce všem tvůrcům, kteří pro nás připravují články na tomto webu a také všem ostatním. Ať se i nadále daří podchycovat vše více i méně důležité z kosmonautiky.

 10. rado napsal:

  Šťastné a veselé. Nech Vám tento web ide tak dobre ako do teraz. Robíte to naozaj super a teším sa na ďalšie články.

 11. hansnasa napsal:

  Taky přeji všem nej k vánocům a redaktorům děkuji za perfektní práci na nejlepším blogu o kosmonautice v českém jazyce. A nám všem přeji co nejvíce kladných zážitků při sledování vývoje kosmonautiky.

 12. vedator napsal:

  celemu osadenstvu kosmonautixu a jeho citatelom stastne a vesele vianoce!

 13. Edemski napsal:

  Dámy a pánové, přeji všem vše NEJ a těším se na další info/vzělávací příspěvky nás všech!

Zanechte komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit.