Rok 2014 a SpaceX

Logo společnosti SpaceX na trupu rakety Falcon 9

Přelom roků je vždy dobrou chvílí, kdy se může každá firma pochlubit svými úspěchy. Pokud se navíc dotyčná firma má čím chlubit, je to vždy pěkná podívaná. Třeba jako nyní v případě společnosti SpaceX, která vytvořila krátké rekapitulační video, které ukazuje všechny úspěchy, kterých firma dosáhla v minulém roce. Budeme svědky několika startů raket Falcon 9, odhalení nové lodi Dragon 2, testování Falcon 9R – známého také jako Grasshopper 2, zkušební přistání prvního stupně do oceánu a mnoho dalších momentů, které bychom rozhodně neměli zapomenout.

Zdroje obrázků:
http://cdn.breitbart.com/mediaserver/Breitbart/Big-Government/2012/08/24/spacex.jpg

Print Friendly, PDF & Email

Kontaktujte autora: hlášení chyb, nepřesností, připomínky
Prosím čekejte...
Níže můžete zanechat svůj komentář.

7 komentářů ke článku “Rok 2014 a SpaceX”

 1. ing.Jelinek napsal:

  mám potíže s otevřením cel=ho člámku. píše to že nabyl podepsán důvěryhodným certifikátem. Poradte prosím dík

  • Dušan Majer Administrátor napsal:

   Hezký den,
   to je velmi divné. Žádný jiný uživatel si na nic podobného nestěžoval. Zkuste nejprve restartovat Váš prohlížeč, pokud to nepomůže, zkuste restartovat PC. Pokud ani to nepomůže, zkuste článek otevřít v jiném prohlížeči, případně na jiném počítači. Osobně se domnívám, že chyba bude pravděpodobně na Vašem PC, protože článek už si přečetlo několik set lidí a nikdo s tím neměl problém. Držím Vám palce, ať se podaří problém vyřešit.

 2. Racek napsal:

  Tihle hoši stále překvapují, příjemně. Velcí snílci, a hlavně umí své sny naplnit. Tohle se už tak často nevidí. Držím palce.

 3. Kenny007 napsal:

  Jen tak dál. Jsem nedočkavý jak dopadne přistání prvního stupně na ten jejich prám na moři při misi CRS-5 v lednu a první start Falconu Heavy.
  Držím palce a teamu těhto stránek díky za perfektní práci. Podobný projekt mi léta chyběl..

Zanechte komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit.