sociální sítě

Přímé přenosy

krátké zprávy

Revolv Space

Italsko-nizozemská společnost Revolv Space byla vybrána k dodání šesti jednotek pohonu solárních panelů, prodávaných pod názvem SARA. Jednotky jsou určeny pro nadcházející misi cubesat společnosti Blue Canyon Technologies.

IFT-10

Společnost SpaceX plánuje provést další zkušební let sestavy Starship/Super Heavy 24. srpna. Let má proběhnout po dokončení vyšetřování neúspěchu předchozí mise a získání schválení od Federálního úřadu pro letectví.

Cambrian Works

Společnost Cambrian Works si vybrala společnost Astroscale US jako svého partnera pro 30denní studii NASA, jejímž cílem je vypracovat komplexní koncept provozu a implementační plán pro potenciální komerční misi ke zvýšení oběžné dráhy observatoře Neila Gehrelse Swifta.

Naše podcasty

Doporučujeme

Objednejte si knihy našich autorů a nahlédněte tak do historie kosmonautiky.

Poděkování

Náš web běží spolehlivě díky perfektnímu servisu hostingu Blueboard.cz, děkujeme!

Předvánoční edice našich propagačních předmětů

Vážení čtenáři, mám velkou radost, že Vám mohu oznámit, že jsme si pro Vás připravili další várku našich propagačních předmětů. Jako minule jsou pro Vás připravena trička pánská, dámská i dětská, ale i mikiny nebo grafiky. Těšit se můžete na některé osvědčené produkty z minulých edic, o které jste si psali nejčastěji, ale čekají na Vás také produkty nové. Motivy jako obvykle pokrývají historii i současnost kosmonautiky z Ruska i USA. Zároveň se dočkali ti, kteří projevili zájem o více barev triček. A nechybí samozřejmě ani stálice všech našich edic – tričko či mikina s velkým logem kosmonautixu. Zkrátka a dobře, je z čeho vybírat a doufáme, že v našem e-shopu najdete model, který se Vám líbí. Aby se vše stihlo ještě před Vánoci, máte na objednávky necelé dva týdny.

Černá mikina s motivem mise Artemis I.
Černá mikina s motivem mise Artemis I.
Zdroj: https://www.triko-rokit.cz/

Dost ale mých slov, novou kolekci Vám představí Matúš Nemčík, který zajišťuje grafické návrhy, výrobu i odesílání propagačních předmětů. „Představujeme vám novou vánoční kolekci triček a mikin. Loděmi Voschod a Gemini pokračuje náš seriál ikonických vesmírných plavidel. Odstartovali jsme novou sérii vesmírných pionýrů portréty Jurije Gagarina a Neila Armstronga, která bude pokračovat v dalších kolekcích příští rok. U těchto modelů jsme rozšířili také barevnou škálu triček. Současnost kosmonautiky zastupuje motiv Artemis 1 s lodí Orion a raketou SLS. Na žádost více z vás jsme přidali z minulých kolekcí JWST a Ingenuity. Abychom objednávky stihli dopravit pod stromeček, objednávat bude možné pouze do 24. 11. 2021. Následně se produkty potisknou a rozešlou k vám,“ uzavírá Matúš Nemčík.

Černé pánské tričko s motivem programu Gemini.
Černé pánské tričko s motivem programu Gemini.
Zdroj: https://www.triko-rokit.cz/

Hodnocení:

0 / 5. Počet hlasů: 0

Sdílejte tento článek:

Další podobné články:

Komentáře:

Odběr komentářů
Upozornit
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hodnocený
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Mattonius
Mattonius
3 let před

Super, dvě trička hned objednány. Moc hezké designy.
Doufám, že kvalita tisku bude prvotřídní 😉

Dušan Majer
Dušan Majer
3 let před
Odpověď  Mattonius

Děkujeme za pochvalu. Jsme moc rádi, že se Vám trička líbí. 😉

Děkujeme za registraci! 

Prosím, klikněte na potvrzovací odkaz v mailu, který vám dorazil do vaší schránky pro aktivaci účtu.

Děkujeme za registraci! 

Prosím, klikněte na potvrzovací odkaz v mailu, který vám dorazil do vaší schránky pro aktivaci účtu.