Soutěž o tričko Kosmonautix

V nepravidelných intervalech na našem portálu máte možnost také něco vyhrát a další příležitost je právě teď. Pro velký ohlas na naše tričko z přenosu z brněnské hvězdárny a planetária jsme se rozhodli dát do hry právě tuto cenu. Možnost mají vyhrát úplně všichni včetně dětí. Motivem je Teleskop Jamese Webba, který na Boží hod vánoční odstartoval do kosmu, a tak je jasné, že soutěž bude souviset právě s ním. Půjde o jednoduché tipování, takže to tentokrát bude zejména o štěstí. „Zakopaný pes“ je totiž v tom, že správnou odpověď zatím neznáme ani my v redakci. A o co tedy půjde? Stačí když si tipnete, kdy bude zveřejněn první snímek z Teleskopu Jamese Webba. Počítá se jakýkoliv první snímek. Nerozhoduje, co konkrétně na snímku bude, ale to, že byl jako první uveřejněn.

Nezáleží ani na tom, jaká agentura ho zveřejní – zda to bude NASA, či ESA. Vyhrává ten, který bude datu nejblíže. Pokud se sejde na správný čas více hlasů, pak vyhrává ten, který si tipl jako první, takže určitě s odpovědí moc neotálejte. Jak tedy soutěžit? Je to jednoduché. Stačí když vyplníte přiložený formulář a odešlete. Čas v tipu se vztahuje na čas, který bude v danou chvíli platit v ČR (SELČ nebo SEČ). Pak už jen stačí doufat, že Váš tip je ten správný. Držíme palce všem! Jelikož neznáme datum, kdy k oznámení prvního snímku dojde, tak nelze ani dopředu napsat přesné datum, kdy naše soutěž skončí. Proto právě samotné zveřejnění snímku nebo informace, kdy bude tento první snímek poskytnut, automaticky hru ukončí. Tedy všechny hlasy, které by přišly v den zveřejnění (či oznámení), by byly neplatné. Poté výsledky vyhodnotíme a vítěz bude zveřejněn na našich stránkách. Pro ty, kdo to neví, tak náš web má již nějakou dobu vlastní e-shop prodávající merch inspirovaný kosmonautikou. Tričko, které je ve hře, nese motiv Teleskopu Jamese Webba a najdete na něm také odkaz na náš portál. Může být tedy dlouhá léta vzpomínkou na tuto mimořádnou misi. Redakce ovšem nezaručuje životnost 20 let, jak je tomu v případě u teleskopu.

EDIT: Upřesním, že z každé mailové adresy platí vždy pouze první tip. Pokud ze stejné adresy přijde tipů více (Moniko opovaž se :D), tak nebudou platné. Děkujeme za pochopení.

Zdroj obrázků:
www.triko-rokit.cz

Print Friendly, PDF & Email
Kontaktujte autora článku - hlášení chyb a nepřesností, rady, či připomínky
Prosím čekejte...
Níže můžete zanechat svůj komentář.

10 komentářů ke článku “Soutěž o tričko Kosmonautix”

 1. ldx napsal:

  Už jsem odeslal… jen mně trochu zarazilo, že formulář vyžaduje čas AM/PM…

 2. LionClarence napsal:

  časem je myšlen středoevropský nebo GMT nebo jiný?

 3. pave69 napsal:

  Už jsem hlasoval, ale myslím, že první fotku už ukázali, jak na ní prosvítá zrcadlový nápis „REMOVE BEFORE FLIGHT“
  🙂

 4. Ričrd napsal:

  Postrádám možnost „nikdy“, že se na JWST něco pokaká a v L2 bude kroužit jen hromada šrotu za 10 mld.

Zanechte komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit.