Podle neoficiálních zpráv to vypadá, že společnost NG ruší raketu OmegA kvůli nezískání armádních zakázek.
23. srpna 20:47
MDA Space
Společnost MDA Space postaví pro Kanadskou kosmickou agenturu radarovou zobrazovací družici. Kanadská vláda mezitím studuje možnosti satelitního systému nové generace.
Na jednu stranu je to logické, na stranu druhou škoda. Bylo by zajímavé vidět budoucnost při výběru např SpaceX a NG… Popravdě jsem se na těžký nosič za tuhé látky docela těšil