Peter Beck na tiskové konferenci oznámil, že se jeho firma RocketLab pokusí zachraňovat první stupně pomocí zachycení vrtulníkem.
7. srpna 0:26
Vantor
Společnost Vantor si vybrala BAE Systems pro stavbu své nové generace družic pro zobrazování s vysokým rozlišením. Tato volba spojuje Vantor s bývalou divizí Ball Aerospace, která pomáhala vyvíjet satelity pro pozorování Země společnosti DigitalGlobe.
Chybí mi tam stabilizace prvního stupně při návratu do atmosféry. Ještě na tom mají hodně práce… SpaceX má roštová kormidla, BlueOrigin křidélka… Nicméně jim fandím, snad to vyjde. F9 taky měla přistávat zpočátku na padáku, ale vstup do atmosféry byl problém, nakonec to celé udělali motoricky.
Bude o tom clanok ? 🙂
Ano, pravděpodobně v sobotu.
Super, dakujem za odpoved.
Robite perfektnu pracu, myslim cely web 🙂
Díky, toho si všichni moc vážíme. 😉