Peter Beck na tiskové konferenci oznámil, že se jeho firma RocketLab pokusí zachraňovat první stupně pomocí zachycení vrtulníkem.
7. srpna 0:26
Astrobotic
Společnost Astrobotic, která vyvíjí lunární přistávací moduly, se rozhodla nechat převzít společností Voyager Technologies, aby mohla rychle rozšířit své kapacity pro očekávané potřeby lunárního programu NASA a splnit tak předpokládané požadavky.
Chybí mi tam stabilizace prvního stupně při návratu do atmosféry. Ještě na tom mají hodně práce… SpaceX má roštová kormidla, BlueOrigin křidélka… Nicméně jim fandím, snad to vyjde. F9 taky měla přistávat zpočátku na padáku, ale vstup do atmosféry byl problém, nakonec to celé udělali motoricky.
Bude o tom clanok ? 🙂
Ano, pravděpodobně v sobotu.
Super, dakujem za odpoved.
Robite perfektnu pracu, myslim cely web 🙂
Díky, toho si všichni moc vážíme. 😉