Společnost ovšem slibuje, že bude ve vyvoji mise na Měsíc pokračovat. Zdroj
10. července 7:56
MDA Space
Společnost MDA Space postaví pro Kanadskou kosmickou agenturu radarovou zobrazovací družici. Kanadská vláda mezitím studuje možnosti satelitního systému nové generace.
Srdce by rado verilo, ovsem rozum rika, ze je konec. A jeden nejvetsich soku letosniho roku pro me.
Vím, že to byla tvá srdeční záležitost,ale jak se říká Jirko „Space is Hard”.