Indie v úterý oznámila, že bude vyvíjet nové zbraňové systémy pro boj ve vesmíru.
12. června 16:52
Boeing
Společnost Boeing získala kontrakt v hodnotě až 2 miliard dolarů na stavbu dvou vojenských komunikačních družic nové generace pro americké vesmírné síly.
Možná se blbě zeptám, a jestli to sem nepatří, tak se omlouvám. Na co ty zbraně potřebují? Rusko a USA tradičně proti sobě, Čína pro svůj totalitní režim, tam by mě to nepřekvapilo. Ale Indie?
Je to jednoduché. Snaží se držet krok. 🙂