Americká protivzdušná obrana potvrdila, že čínská stanice vstoupila do atmosféry asi ve 2:16 SELČ mimo obydlené oblasti nad jižním Tichým oceánem. Zdroj.
2. dubna 6:45
Astrobotic
Společnost Astrobotic, která vyvíjí lunární přistávací moduly, se rozhodla nechat převzít společností Voyager Technologies, aby mohla rychle rozšířit své kapacity pro očekávané potřeby lunárního programu NASA a splnit tak předpokládané požadavky.
Na astro.cz maji chybu. Ne ve 3:16 SELČ, ale ve 2:16 SELČ.
Opraveno, díky moc.
Žádné záchodové prkénko doufám nikoho nezabilo? 🙂
S tímto komentářem uspěješ maximálně tak na novinky.cz!
Doufal bych spíš, že na ČSFD…
Nebojte, já to oceňuju. Ale nutno přiznat, že kdo Dead Like Me nezná, musí mu to přijít divné…
Na novinkách píšou věci, například dnes, že pilot letadla proletěl skrz polární záři ale ta je snad od 80km vysoko. Pravda, letěl s legndárním U2 ale stejně, U2 má dostup 26km.
Škoda, že nikdo nezachytil video, v téhle oblasti asi těžko.