Raketa OmegA, dříve známá jako NGL, bude z většiny poháněna tuhými palivy, a bude schopná doručit přes 10 tun na GTO.
17. dubna 2018 3:45
OHB
Německá kosmická společnost OHB získá prostřednictvím prodeje akcií přibližně půl miliardy eur, což jí umožní rozšířit zařízení a usilovat o potenciální akvizice.
Omega zní líp, než NGL. 🙂
a v tom článku vypadá nádherně.
https://infoglitz.com/meet-omega-the-new-orbital-atk-rocket-that-will-be-launched-by-ksc-until-2021/