Bývalý kosmonaut Vladimír Remek koncem ledna po čtyřech letech končí jako velvyslanec v Rusku.
31. prosince 13:00
Boeing
Společnost Boeing získala kontrakt v hodnotě až 2 miliard dolarů na stavbu dvou vojenských komunikačních družic nové generace pro americké vesmírné síly.
To je mi ale tragédie…
Podobný odchod na odpočinek bych rád popřál i Miloši Zemanovi a vyzval jeho příznivce, at už ho netrápí dalším funkčním obdobím. Děkuji 🙂
Pěkně prosím, politiku ne!
Mno, jakožto velvyslanec se Remek ničím nevyznamenal. Tedy ne, že bych to od něj vůbec očekával…