Bývalý kosmonaut Vladimír Remek koncem ledna po čtyřech letech končí jako velvyslanec v Rusku.
31. prosince 13:00
MDA Space
Společnost MDA Space postaví pro Kanadskou kosmickou agenturu radarovou zobrazovací družici. Kanadská vláda mezitím studuje možnosti satelitního systému nové generace.
To je mi ale tragédie…
Podobný odchod na odpočinek bych rád popřál i Miloši Zemanovi a vyzval jeho příznivce, at už ho netrápí dalším funkčním obdobím. Děkuji 🙂
Pěkně prosím, politiku ne!
Mno, jakožto velvyslanec se Remek ničím nevyznamenal. Tedy ne, že bych to od něj vůbec očekával…