Ve 22:00 SEČ by mělo na Facebooku Orbital ATK začít živé vysílání věnované nové raketové rodině Next Generation Launch (NGL).
18. prosince 21:10
MDA Space
Společnost MDA Space postaví pro Kanadskou kosmickou agenturu radarovou zobrazovací družici. Kanadská vláda mezitím studuje možnosti satelitního systému nové generace.
launch nebo launcher? nebo launch system?
Sama Orbital ATK udává na Facebooku název Next Generation Launch (NGL) System.
Jo, to by dávalo větší smysl…