Oslavte s námi sedmé narozeniny našeho fóra!

23. října roku 2009 vzniklo jedno malé diskusní fórum o kosmonautice, které tehdy sídlilo na adrese vesmir.thos.cz. Fórum postupně rostlo, nabíralo čtenáře i uživatele, až se jednoho krásného dnes změnilo na portál kosmonautix. Z úcty k našemu fóru tak 23. října slavíme jakožto den, kdy to všechno začalo. Letos jsme přemýšleli, jak nejlépe tyto narozeniny oslavit a pak nás to napadlo – za všechno přece vděčíme našim čtenářům, bez kterých by to nemělo cenu. Chtělo by to oslavit narozeniny společně s nimi. V posledních měsících jsme rozběhli živě komentované přenosy startů raket, které sklízí velký úspěch. Co takhle spojit obě události dohromady? A tak se zrodil nápad udělat mimořádný narozeninový přenos.

Jeho obsahem nebude žádný start rakety, budeme si jen přátelsky povídat, můžeme odpovídat na dotazy z chatu. Prostě si společně uděláme krásný, pohodový večer a společně oslavíme sedmé narozeniny našeho diskusního fóra. Přenos spustíme dnes večer v osm hodin našeho času. Předpokládám, že vysílání bude trvat zhruba hodinu. Zváni jsou všichni fanoušci kosmonautiky!

Zdroje obrázků:
http://www.thefreedomexercise.com/wp-content/uploads/2013/12/7th-birthday-candle.jpg

Print Friendly, PDF & Email

Kontaktujte autora: hlášení chyb, nepřesností, připomínky
Prosím čekejte...
Níže můžete zanechat svůj komentář.

31 komentářů ke článku “Oslavte s námi sedmé narozeniny našeho fóra!”

 1. Jan Štěpán napsal:

  Také ještě zpětně gratuluji k narozeninám tohoto serveru. Píšu až nyní, protože právě v ten den jsem tuto stránku objevil a nechtěl jsem hned reagovat. Kosmonautika mne vždy přitahovala, ale nikdy jsem pro to moc nic nedělal. Nicméně nedávno jsem ji začal sledovat více, ale i když umím dobře anglicky, nikdy jsem si nevyhradil čas si číst články v angličtině. Vždy když byla nějaká událost tak jsem se o to více zajímal, ale nikdy jsem nic to pravidelně delší dobu nesledoval.
  Po tom co jsem ale objevil tyto stránky, tak se něco změnilo, protože jsem celý minulý týden zde uveřejňované články pravidelně četl. Již jsem pár známým o těchto stránkách také dal vědět.
  Pan Dušan Majer má můj velký obdiv, že tento projekt vytváří. Samozřejmně nezapomínám i na ostatní autory čánků.

 2. Racek napsal:

  Jako pravděpodobně nejstaršímu fandovi kosmonautiky zde, který zažil i start Sputniku a na nebi nadšeně sledoval přelety posledního stupně rakety (tehdy to ohlašoval rozhlas) mě tahle záležitost přináší převeliké rozkoše. Díky.

 3. endemit napsal:

  Svoje narozeniny už raději neslavím, ale tady se s radostí zúčastním. Blahopřeji.

 4. hansnasa napsal:

  Přeji všechno nejlepší k 7 narozeninám a moc vám děkuji za hromadu práce,kterou pro nás fandy kosmonautiky vytváříte.Chlapi děláte to výborně a uvědomte si,že vás potřebujeme.Jsme na Kosmonautixu závislí a závislý člověk svou drogu potřebuje.Ještě jednou moc díky.

 5. Spytihněv napsal:

  Gratuluji k 7. narozeninám. Kosmonautix jako celek je neocenitelným zdrojem informací z kosmonautiky. Myslím, že to nepřeženu, když prohlásím, že ční nad ostatními českými weby s podobným zaměřením. Tak ať všem jeho tvůrcům vydrží elán co nejdéle. Jinak by sledování všech pro mě zásadních událostí bylo mnohem pracnější 🙂

 6. smetek napsal:

  Gratulujem k narodeninám a prajem veľa úspechov do ďaľších rokov. Neprispievam síce komentármi, ale sledujem vaše fórum, blog a prenosy pravidelne. Cely tým si zaslúži obrovskú pochvalu a poďakovanie za výdrž, odbornosť a profesionalitu. Posúvate popularizáciu vesmíru o veľký kus dopredu.

 7. Siera Redakce napsal:

  škoda že jsem nemohl bosobně do chatu přispět 🙁 TAk aspon takto, vše nej kosmonautixe!!!!!

 8. Martin Gembec napsal:

  Nemohl jsem být osobně, ale rád si pak pustím záznam. Kosmonautice zdar ☺

 9. bill napsal:

  Díky moc všem lidem z Kosmonautix!!!

  @)—8———————
  @)—8———————
  @)—8———————
  @)—8———————
  @)—8———————
  @)—8———————
  @)—8———————

  (7x Rosa digitalis) 🙂

 10. B.Boruvka napsal:

  Taky preju vse nejlepsi,do budoucna jen uspechy,a dekuju ze jste!!! Delate presne to co jsem vzdy hledal a ne jen ja-Diky!!!

 11. Rudolf Šíma napsal:

  Není špatné slavit narozeniny v roce dvakrát. 🙂 Blahopřeji.

 12. Karel napsal:

  Super, to se mi dobře pamatuje. Dnes své slavím také.
  Takže Kosmonautixu přeji úspěšná další léta!

 13. Jouzef napsal:

  Super napad 😉 sepisu si par dotazu…

Zanechte komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit.